Stránka je zabezpečena pomocí SSL
Zaplo

Více než pětiletá tradice této společnosti v České republice. Kdo by neznal Zaplo a přitroublé reklamy s Láďou Hruškou, na které si vzpomene asi každý. Nejsme jedinou zemí, kde tato firma působí, našli by jste ji také v Lotyšsku, Gruzii, Dánsku a nebo v Bulharsku. Stále poskytují první půjčku zdarma? Co vše musí každý potencionální klient, splnit, aby dosáhl na půjčku? Čtěte v naší recenzi.

Půjčka bez poplatku od Zaplo

Bylo to právě zaplo.cz, které přišlo jako jeden z prvních poskytovatelů, který začal nabízet půjčku zdarma. Později se ukázalo, že je to skvělý marketingový tah a stále více firem implementovalo podobný princip. Nově si lze vypůjčit až 16 000 korun na 7 - 30 dní. Pokud službu využíváte poprvé nebude po vás nikdo chtít více než jste si zapůjčili, samozřejmě pokud dodržíte veškeré podmínky a uhradíte sumu včas. Opakovaný klient má k dispozici až 30 000 Kč. 

Podmínky půjčky

  • věk minimálně 19 let
  • půjčka je učena jen občanům České republiky
  • bez negativního záznamu v registru dlužníků
  • mobilní telefon a email
  • platný občanský průkaz
  • doložení výpisů z bankovního účtu
  • potvrzení o příjmu

Nahlíží Zaplo do registru dlužníků?

Každá bankovní společnosti i ta nebankovní musí ze zákona posoudit vaši úvěruschopnost a mezi to patří i nahlížení do registru dlužníků. Na druhou stranu to ještě nemusí znamenat automatické zamítnutí žádosti.

Prodloužení splatnosti

Nestíháte úvěr splatit včas? Pro tyto případy je zde možnost prodloužení celé půjčky. V tomto případě se přihlaste do své uživatelského profilu a proveďte odložení tam. Případný poplatek závisí na velikosti půjčky a délce prodloužení. V případě dotazů kontaktujte zákaznickou linku na čísle: 800 399 399.

Přihlášení do profilu

Provedete přímo na webu zaplo.cz (naleznete jej v pravém horním rohu). 

Kontakt 

Zaplo Finance s.r.o.

se sídlem Jankovcova 1037/49, 170 00 – Praha 7 

Zákaznická linka

225 852 311 nebo 800 399 399 

Pondělí – Pátek

08:00 – 19:00

Víkendy, svátky a 31.12.

09:00 – 17:00

 

Máte zájem o půjčku?

 

Společnost INTERSTORE CAPITAL s.r.o. není zprostředkovatelem ani poskytovatelem půjčky, nýbrž pouze správcem reklamních kampaní a správcem této domény. Společnost INTERSTORE CAPITAL s.r.o. je vázaným zástupcem firmy VOLSOR s.r.o., IČO: 013 85 011; DIČ: CZ01385011 sídlem Praha 1, Staré Město, Na Příkopě 392/9, PSČ 110 00 zapsaná v obchodním rejstříku, vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 201387 Tyto Internetové stránky jsou napojeny na automatizovaný systém Volsor na vyhledávání finančních služeb, a to konkrétně půjček, zápůjček, úvěrů nebo jiných obdobných finančních služeb (dále též jen Systém). Systém pouze zpracovává žádosti zájemců o finanční služby třetích osob – úvěrových společností. Systém samostatně neposkytuje žádné finanční služby, pouze spojuje zájemce o finanční služby s úvěrovými společnostmi.

 

Copyright © 2015 - 2019 XXLCredit.cz. *Informace uvedené na těchto stránkách jsou pouze orientační a nemusí být aktuální. Podmínky se liší podle vybrané úvěrové společnosti.