Stránka je zabezpečena pomocí SSL

Nenašli jste odpověď na nějakou z vašich otázek a nebo potřebujete s něčím poradit? Kontaktujte nás každý všední den na online chatu (tabulka v levém dolním roku). V případě, že bychom byli offline, prosím napište nám na email: [email protected] zodpovíme vaše připomínky ihned, jakmile to bude možné.

Předtím než položíte jakoukoli otázku prosím pročtěte si nejprve sekci často kladené dotazy:

Půjčky - časté dotazy

xxlcredit.cz Kontakt
 

Máte zájem o půjčku?

 

Společnost INTERSTORE CAPITAL s.r.o. není zprostředkovatelem ani poskytovatelem půjčky, nýbrž pouze správcem reklamních kampaní a správcem této domény. Společnost INTERSTORE CAPITAL s.r.o. je vázaným zástupcem firmy VOLSOR s.r.o., IČO: 013 85 011; DIČ: CZ01385011 sídlem Praha 1, Staré Město, Na Příkopě 392/9, PSČ 110 00 zapsaná v obchodním rejstříku, vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 201387 Tyto Internetové stránky jsou napojeny na automatizovaný systém Volsor na vyhledávání finančních služeb, a to konkrétně půjček, zápůjček, úvěrů nebo jiných obdobných finančních služeb (dále též jen Systém). Systém pouze zpracovává žádosti zájemců o finanční služby třetích osob – úvěrových společností. Systém samostatně neposkytuje žádné finanční služby, pouze spojuje zájemce o finanční služby s úvěrovými společnostmi.

 

Copyright © 2015 - 2019 xxlcredit.cz. *Informace uvedené na těchto stránkách jsou pouze orientační a nemusí být aktuální. Podmínky se liší podle vybrané úvěrové společnosti.