Povinné ručení kalkulačka

Online srovnání 2019

✔ Úspora až 77% z celkové ceny povinného ručení

✔ Porovnání do 5 minut

✔ Garance nejnižších cen v České republice

✔ Právní servis je zdarma

✔ Žádné poplatky

✔ 97% klientů je s našimi službami spokojeno

✔ Zelená karta je po uzavření pojištění zaslána na váš email

✔ Originál do 48 hodin

✔ Pro každého máme připravený dárek zdarma

Povinné ručení pojišťovny

Jak uzavřít povinné ručení snadně a rychle!

Tento tříbodový návod vám přiblíží jak si sjednat povinné ručení během chvilky

 
Krok číslo 1

Nezávaznou online žádost

Klikněte na tlačítko "SPOČÍTAT POVINNÉ RUČENÍ" Následně stačí vyplnit

základní údaje o vozidle

a osobní údaje. 

 
Krok číslo 1

Zvolte si to nejlepší pojištění

Zobrazí se vám seznam pojišťoven s konkrétními nabídkami a cenovými hladinami. Je jen na Vás, zda si povinné ručení vyberete, či nikoli. 

 
Krok číslo 1

Zelená karta ihned

Po uhrazení obdržíte do emailu

Zelenou kartu. Originál bude

doručen poštou hned

následující den.

 
Zelená karta do 5 minut

Právní servis zdarma

Naši právníci vám bezplatně pomohou

v případě nehody a poskytnou vám radu a rovněž budou usilovat, aby jste

od pojišťovny získali co nejvyšší částku.

Nejlevnější povinné ručení

Garance nejnižší ceny

Získejte speciální bonusy a slevy na míru přímo pro Vás

Ušetřete až 75%

Spokojení klienti

Můžeme se pochlubit tím, že se k nám lidé vracejí a za to jim děkujeme. To dokazuje více než 97% spokojených zákazníků.

Ceník

Cena povinného ručení

Objem

v cm3

Běžná

cena

Naše

cena

do 1000

1 674 Kč

818 Kč

1001 - 1250

2 071 Kč

1 181 Kč

1251 - 1350

2 128 Kč

1 337 Kč

1351 - 1400

3 092 Kč

1 714 Kč

1401 - 1650

3 150 Kč

1 714 Kč

1651 - 1850

3 150 Kč

1 798 Kč

1851 - 2000

4 718 Kč

1 798 Kč

2001 - 2500

4 718 Kč

1 798 Kč

nad 2500

6 838 Kč

1 798 Kč

Spočítáno pro pojistníka 58 let, bydliště Rožmitál pod Třemšínem, 150 měsíců bez nehody.

Povinné ručení za nejnižší cenu

Ačkoli se všechny pojišťovny kasají, že vám poskytnou nejlevnější pojištění my spolupracujeme se všemi, tudíž u nás ihned zjistíte, které povinné ručení je za bezkonkurenční cenu. Ceny začínají již na 818 Kč ročně, což je opravdu velmi málo. Každý den navštíví náš web stovky zákazníků, kteří si u nás zdarma sjednají toto zákonné pojištění. Ačkoli všechny pojišťovny zdražily své služby až o desítky procent my jsme stále schopni pro vás najít pojištění, které bude za výbornou cenu a samozřejmě s tou nejvyšší kvalitou služeb. Nezáleží na tom, zda se chystáte pojistit osobní automobil, motocykl, autobus a nebo tahač. Zaměřujeme se na všechny druhy vozidel.

Srovnání online, vyplatí se?

Věřte tomu, že ke srovnávačům povinného ručení jsou skeptičtí pouze ti, kteří ho nikdy nezkusili. Nemusíte nikam chodit, nemusíte nikoho uhánět ani vést dlouhé rozhovory. Pouze vyplníte a odešlete krátký formulář a poté si můžete porovnat všechny dostupné nabídky. Možná nejste spokojeni s aktuální pojišťovnou a rádi by jste porozhlédli jinde. Naše nezávislá kalkulačka vám to umožní. 

 

Formulář obsahuje základní údaje jako je druh vozu, užití v provozu, značka atd. Dále vypíšete údaje o vlastníkovi, uvedete počet pojistných událostí a měsíců kolik jste již byl/a pojištěn/a. Posledním krokem je tlačítko "Spočítat ceny". Za několik vteřin dostanete seřazený seznam všech poskytovatelů s cenovými hladinami a bližšími informacemi.  

 

Co ovlivňuje cenu povinného ručení?

Na výslednou cenu povinného ručení má vliv několik faktorů. Především to je výkon motoru jeho objem a stáří vozidla. Nesmíme také zapomenout na údaje řidiče. Velmi důležitý je jeho věk, místo bydliště, řidičské zkušenosti a počet měsíců bez zavinění dopravní nehody. Pojišťovny analyzují všechny tyto informace a podle toho vám mohou poskytnou takzvané bonusy, které mohou výslednou cenu ovlivnit směrem dolů, což jistě ocení každý řidič. Díky těmto slevám lze ušetřit až 65% z původní ceny pojištění.

Chcete zlevnit povinné ručení?

Jak vybrat to nejvýhodnější povinné ručení 

Právě kvůli tomu, že se jedná o zákonné pojištění, které je pro všechny řidiče povinné zohledňuje většina zákazníků především výslednou cenu, což je poměrně pochopitelné. Na druhou stranu neuškodí porovnat více nabídek. Rozhodně by vás měla zajímat výše pojistných limitů. Jedná se o maximální částku, kterou pojišťovna vyplatí v případě dopravní nehody. Minimální hranice je nastavena na 35 milionů až do 150 milionů. Dále máte možnost připojištění a rovněž také asistenčních služeb jako je například odtah zdarma a nebo zapůjčení náhradního vozidla.

Povinné ručení srovnání

Srovnáme za vás několik nabídek najednou bez zbytečného čekání a dlouhého papírování. S námi najdete to nejvýhodnější pojištění na trhu, to vám garantujeme. Vyzkoušejte tuto službu zdarma ještě dnes a přesvědčte se sami.

 

Povinné ručení cena

Nízká cena a ta nejvyšší kvalita pro rok 2019 je na našem portálu zaručena. Zadáním základních údajů ihned zjistíte v jakých cenových relacích se pohybuje pojištění pro váš vůz. 

 

Kalkulačka povinného ručení

Online kalkulačky jsou velmi intuitivní a ihned zpracují váš požadavek. Všechny nabídky pro vás seřadíme od nejlevnějších po ty nejdražší, tak aby jste měli stručný a jasný přehled.

 

Povinné ručení 2019

I v roce 2019 si musí sta tisíce řidičů obnovit povinné ručení. Možná nejste se svou pojišťovnou spokojeni, přejděte jinam a převeďte si své bonusy zdarma.

 

Nejlevnější povinné ručení

Nejlevnější ještě nemusí znamenat nejhorší. Vždy si důkladně projděte pro a proti předtím než se rozhodnete uzavřít jakoukoli pojistku.

 

Povinné ručení

Neboli pojištění odpovědnosti z provozu vozidla, základním účelem tohoto pojištění je ochrana majetku a zdraví třetích osob, kterým byla způsobena újma provozem vozidla. 

 

Povinné ručení porovnání

Každý den porovnáme pojištění pro stovky klientů, přidejte se k nim i vy, nebudete litovat, to vám slibujeme. Díky tomu, že jsme navázali spolupráci s více než 12 pojišťovnami máme opravdový přehled o všech cenách. 

 

Povinné ručení kalkulačka

Díky přehledu, který vám nabídneme po odeslání nezávazného formuláře nemusíte mít otevřenou žádnou kalkulačku a zdlouhavě propočítávat, který poskytovatel má lepší podmínky.

 

Porovnání povinného ručení

Ať už jste zkušený řidič, nebo člověk, který právě obdržel řidičské oprávnění pomůžeme vám najít takové pojištění, se kterým budete 100% spokojeni.

 

Online pojištění

Má několik výhod. Mezi ty hlavní patří úspora času, jenž můžete strávit i jinak než na pobočkách. Samozřejmě nesmíme opomenout finanční úsporu. 

 

Povinné ručení online

Připravte si mobilní telefon, připojení k internetu a Zelená karta bude zaslána na váš email obratem. Následující den ji obdržíte do vlastních rukou a můžete vyrazit na cestu.

 

Chcete zlevnit povinné ručení?

NAŠE DALŠÍ SLUŽBY

Máte otázky?