Stránka je zabezpečena pomocí SSL

Konsolidace půjček

 

Ačkoli jsme národ “šetřílků” u bankovních a nebankovních produktů to o Češích příliš neplatí. V reklamních letácích horlivě kroužkujeme kde jakou slevu, ale jakmile jde o půjčky hraje pro většinu lidí rychlost poskytnuté služby než to, kolik ve výsledku zaplatí. Proč tomu tak je? V mnoha případech za to může náhlá finanční tíseň jenž nás dostane do úzkých. Člověk se následně snaží sáhnout po nejrychlejším, nikoli nejlepším řešení. Mnozí z nás si berou předražené půjčky proto, protože jednoduše nepřemýšlejí nad budoucností ani nad tím, že by mohli ušetřit. Naštěstí existuje konsolidace půjček, která nám vytrhne trn z paty a i lidem, kteří mají více než jeden finanční závazek.

Bankovní konsolidace půjček srovnání 2018

U banky si můžete sloučit nevýhodné půjčky, kreditky, leasing a nebo kontokorent. Také se můžete zbavit mnoha poplatků a tudíž bude výsledná splátka mnohem nižší. Problémem také není vypůjčení další hotovosti. V tomto článku pro vás srovnáme aktuální nabídky bankovních konsolidací pro rok 2018.

konsolidace půjček

Nebankovní konsolidace bez registru a zástavy nemovitosti

Pokud vás v bance odmítli nezoufejte. Půjčky si můžete zkonsolidovat i mimo banku. Nebankovní společnosti vám v současné době dokážou připravit poměrně slušnou nabídku, která se může vyrovnat bankovním domům a mnohdy i bez náhledu do registru dlužníků nebo zástavy.

Konsolidace půjček Air Bank

Air Bank vstoupila na český trh koncem roku 2011, díky příznivým podmínkám si v České republice vybudovala velmi dobré jméno. Společnost hraje fér, pokud se k bance budete chovat stejně můžete díky konsolidaci půjček ušetřit nemalé peníze. Úroky se zde pohybují od 4,9% – 9,9%

Výhody

 • předčasné splacení zdarma
 • mimořádná splátka zdarma
 • odměna za včasné splacení
 • možnost pojištění
 • sjednání a vedení půjčky je zdarma

Kalkulačku Air Bank a reprezentativní příklad naleznete ZDE

Konsolidace půjček mBank

Na českém a slovenském trhu působí tato společnost od roku 2007. Pokud chcete převést jeden a nebo více úvěrů je mBank skvělým řešením.

Výhody

 • nejsou nutné žádné doklady
 • možnost si půjčit peníze navíc a to až do 600 000 Kč
 • přenést si můžete až 10 půjček

Kalkulačku mBank a reprezentativní příklad naleznete ZDE

Konsolidace půjček Moneta

Moneta byla dříve známá pod jménem GE Money Bank. Tato česká bankovní instituce je v České republice známá již několik let. Lze zde konsolidovat úvěry již s úrokem od 4,9% a RPSN 5%.

Výhody

 • můžete si nechat sloučit neomezené množství půjček
 • maximální výše je 800 000 Kč
 • zdarma za vás splatí půjčky u jiných společností

Pokud hledáte online Moneta kalkulačku na konsolidaci půjček naleznete ji ZDE

Konsolidace půjček ČSOB

Československá obchodní banka neboli ČSOB byla založena již roku 1964, proto má velké zázemí a tradici. Společnost zaměstnává více než 8 000 zaměstnanců. Bonusová sazba startuje na 5,2%.

Výhody

 • vrátí vám (1x ročně) jednu měsíční splátku pokud splácíte včas
 • při splacení půjčky do 3 měsíců vám budou vráceny veškeré úroky
 • předčasné splacení zdarma

Více informací o konsolidování úvěrů u společnosti ČSOB naleznete ZDE

Konsolidace půjček Česká spořitelna

Česká spořitelna je největší bankou v ČR. Základna zákazníků přesahuje hranici 4 000 000 klientů. Vlastní ji Erste Group a byla založena již v roce 1825. Úrok je nastaven od 5,9% ročně.

Výhody

 • splatnost půjčky až na 10 let
 • získejte až 800 000 Kč
 • půjčka bez zajištění a bez prokazování důvodu
 • možnost do 60-ti dnů odstoupit od smlouvy
 • férová půjčka

Více informací a kalkulačku o konsolidaci u České spořitelny naleznete ZDE

Konsolidace půjček Equa bank

Pod tímto jménem vystupuje Equa bank od roku 2011. Společnost má více než 200 000 klientů a řadí se mezi menší banky.

Chcete vědět kolik s Equa bank ušetříte díky sloučením úvěrů? Podívejte se na online kalkulačku a zjistíte to sami ZDE

 

Máte zájem o půjčku?

 

Společnost INTERSTORE CAPITAL s.r.o. není zprostředkovatelem ani poskytovatelem půjčky, nýbrž pouze správcem reklamních kampaní a správcem této domény. Společnost INTERSTORE CAPITAL s.r.o. je vázaným zástupcem firmy VOLSOR s.r.o., IČO: 013 85 011; DIČ: CZ01385011 sídlem Praha 1, Staré Město, Na Příkopě 392/9, PSČ 110 00 zapsaná v obchodním rejstříku, vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 201387 Tyto Internetové stránky jsou napojeny na automatizovaný systém Volsor na vyhledávání finančních služeb, a to konkrétně půjček, zápůjček, úvěrů nebo jiných obdobných finančních služeb (dále též jen Systém). Systém pouze zpracovává žádosti zájemců o finanční služby třetích osob – úvěrových společností. Systém samostatně neposkytuje žádné finanční služby, pouze spojuje zájemce o finanční služby s úvěrovými společnostmi.

 

Copyright © 2015 - 2019 XXLCredit.cz. *Informace uvedené na těchto stránkách jsou pouze orientační a nemusí být aktuální. Podmínky se liší podle vybrané úvěrové společnosti.