Stránka je zabezpečena pomocí SSL
SilverSide

Tato akciová společnost byla založena v roce 2015 a zabývá se poskytováním spotřebitelských úvěrů a konsolidacemi půjček na Slovensku. Hlavními krédy jsou transparentnost, férovost a zodpovědnost. Skutečně se jedná o rozumnou půjčku, jak se snaží prezentovat? Co je nutné splnit a jaké dokumenty po nás budou chtít předložit? To vše a mnohem více v tomto článku.

Kolik mi půjčí?

  • 500 až 5 000 euro
  • doba splatnosti 12 až 60 měsíců
  • maximální výše RPMN je 21,06%
  • žádné poplatky za poskytnutí ani žádné skryté
  • je zde také možnost refinancování, pokud máte více nevýhodných půjček

Podmínky SliverSide půjčky

  • 18 až 75 let
  • platný občanský průkaz Slovenské republiky (pokud jste občan jiného státu musíte předložit povolení k trvalému pobytu na území SR)
  • druhý doklad totožnosti (pas, řidičský průkaz nebo kartičku zdravotního pojištění)
  • výpis z bankovního účtu
  • potvrzení o příjmu, které vám vyhotoví zaměstnavatel

Jak o půjčku zažádat

Jedna z možností je vyplnit online formulář přímo na webu a nebo zavolat na číslo: 0800 555 678, kde s vámi vyplní žádost pracovník společnosti SilverSide. Následně si s ním domluvíte osobní schůzku. Nezapomeňte na všechny potřebné doklady, aby jste zbytečně nečekali na své peníze. Finanční prostředky jsou následně převedeny na váš bankovní účet.

Pobočky

Společnost SilverSide má aktuálně více než 25 poboček po celém Slovensku. Kompletní mapu naleznete zde.

Kontakt

Silverside, a. s.

Bratislava Business Center 5

Plynárenská 7/B

821 09 Bratislava

mestská časť Ružinov

[email protected]
[email protected]

[email protected]

Shrnutí

Poměrně férová půjčka především pro občany na Slovensku. Úroková sazba je na nebankovní úvěr poměrně v normě. Těší nás, že je zde možnost i případného refinancování, což jistě ocení nemalá řada potencionálních klientů. Nejedná se o žádné malé sumy, proto si vždy dávejte pozor, aby vás výsledná měsíční splátka nezatěžoval až příliš. Nikdy nezapomeňte na dodržování zodpovědného půjčování.

 

Máte zájem o půjčku?

 

Společnost INTERSTORE CAPITAL s.r.o. není zprostředkovatelem ani poskytovatelem půjčky, nýbrž pouze správcem reklamních kampaní a správcem této domény. Společnost INTERSTORE CAPITAL s.r.o. je vázaným zástupcem firmy VOLSOR s.r.o., IČO: 013 85 011; DIČ: CZ01385011 sídlem Praha 1, Staré Město, Na Příkopě 392/9, PSČ 110 00 zapsaná v obchodním rejstříku, vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 201387 Tyto Internetové stránky jsou napojeny na automatizovaný systém Volsor na vyhledávání finančních služeb, a to konkrétně půjček, zápůjček, úvěrů nebo jiných obdobných finančních služeb (dále též jen Systém). Systém pouze zpracovává žádosti zájemců o finanční služby třetích osob – úvěrových společností. Systém samostatně neposkytuje žádné finanční služby, pouze spojuje zájemce o finanční služby s úvěrovými společnostmi.

 

Copyright © 2015 - 2019 XXLCredit.cz. *Informace uvedené na těchto stránkách jsou pouze orientační a nemusí být aktuální. Podmínky se liší podle vybrané úvěrové společnosti.