Stránka je zabezpečena pomocí SSL

Pronto půjčka

 
Pronto půjčka

Je poskytována českou společností PRONTO CREDIT s.r.o. která se pohybuje ve finanční sféře více než 11 let. Na stránkách poskytovatele jsme nenašli příliš informací o firmě jako takové, ale i tak se budeme snažit sdělit vám veškeré podstatné informace. Naleznete zde o jak velkou sumu lze usilovat a jaké jsou bližší parametry půjček. 

Výše úvěru

Malá půjčka před výplatou? Ani náhodou, Pronto půjčka se zabývá vyššími sumami a to do výše až 100 000 Kč, což rozhodně není málo. Za takový obnos si můžete dovolit automobil a nebo rekonstrukci kuchyňské linky. 

 • 10 000 Kč až 100 000 Kč
 • doba splatnosti 12 až 48 měsíců
 • nezávazná žádost zdarma
 • maximální RPSN 412%
 • není nutný ručitel ani zástava nemovitosti

Podmínky půjčky

 • věk alespoň 18 let
 • trvalý pobyt na území České republiky
 • mobilní telefon a email
 • vlastní bankovní účet (nelze použít dispoziční právo)
 • stálý příjem ve formě zaměstnání a nebo OSVČ
 • není proti vám vedeno exekuční řízení ani se nenacházíte v insolvenci

Jak o půjčku zažádat?

Jedinou možností je navštívit oficiální web poskytovatele, vyplnit online žádost a následně ji odeslat. Ihned poté budete informováni o výsledku (informace rovněž naleznete po přihlášení do klientského profilu). 

Nestíhám splácet

V případech, kdy se dostanete do problémů ihned kontaktujte linku 226 292 050 a usilujte o individuálním řešení ve formě splátkového kalendáře.

Kontakt

PRONTO CREDIT s.r.o. 

Rybná 716/24,

110 00 Praha 1 - Staré Město

IČ: 275 25 210

telefonní spojení:   +420 226 292 050      +420 778 000 002

e-mailová adresa:   [email protected]

Pondělí – Pátek: 9.00 - 17.00

Sobota - Neděle:zavřeno

Shrnutí

Pronto půjčka nabízí možnost jak se dostat k vyšší částce, která se v některých životních situacích může hodit. Berte na vědomí, že nebankovní půjčky nejsou službou pro každého a pokud si nějakou sjednáte jste plně zodpovědní za své jednání. Ignorování měsíčních splátek a případných upomínek svoje potíže pouze zhoršíte. Rozhodně si nepůjčujte na věci, které skutečně nepotřebujete. Pozor na splácení úvěrů dalšími drahými půjčkami.

 

Máte zájem o půjčku?

 

Společnost INTERSTORE CAPITAL s.r.o. není zprostředkovatelem ani poskytovatelem půjčky, nýbrž pouze správcem reklamních kampaní a správcem této domény. Společnost INTERSTORE CAPITAL s.r.o. je vázaným zástupcem firmy VOLSOR s.r.o., IČO: 013 85 011; DIČ: CZ01385011 sídlem Praha 1, Staré Město, Na Příkopě 392/9, PSČ 110 00 zapsaná v obchodním rejstříku, vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 201387 Tyto Internetové stránky jsou napojeny na automatizovaný systém Volsor na vyhledávání finančních služeb, a to konkrétně půjček, zápůjček, úvěrů nebo jiných obdobných finančních služeb (dále též jen Systém). Systém pouze zpracovává žádosti zájemců o finanční služby třetích osob – úvěrových společností. Systém samostatně neposkytuje žádné finanční služby, pouze spojuje zájemce o finanční služby s úvěrovými společnostmi.

 

Copyright © 2015 - 2019 XXLCredit.cz. *Informace uvedené na těchto stránkách jsou pouze orientační a nemusí být aktuální. Podmínky se liší podle vybrané úvěrové společnosti.