Stránka je zabezpečena pomocí SSL
Kamali

Kdo by neznal Kamali (dříve Japonská půjčka) neustálé reklamní spoty se vryli do paměti snad úplně každému. Mnoho lidí už ale neví, že úvěr poskytuje společnost Home Credit, jenž vlastní nejbohatší český občan Petr Kellner. Kamali se chlubí tím, že se jedná o nejvýhodnější a nejlépe hodnocenou půjčku v České republice. Je tomu skutečně tak a nebo se jedná a klamavý marketing? To vám prozradíme v této nezávislé recenzi.

Stručně a rychle!

Žádné hloupé fráze, pouze důležitá data, touto větou bychom popsali web. Jste nový klient? V tomto případě pro vás máme dobrou zprávu, protože máte nárok na první úvěr do 10 000 Kč zdarma se splatností do 14 dnů. Pokud by to bylo málo můžete zaplatit až po 30 dnech. Možná by jste čekali poplatek v řádech tisíců, naopak stačí uhradit navíc pouze 330 Kč a je to.

 • stálý klienti mohou obdržet až 20 000 Kč

Výhody Kamali půjčky

 • rychlé vyřízení
 • první půjčka do 10 000 Kč na 14 dnů je zdarma
 • splatnost půjčky je vždy v pracovní den 
 • rozložení celé sumy až na 10 splátek
 • možnost odložení splátky (poplatek pouze 49 Kč za každou zapůjčenou 1 000)
 • odložením splatnosti snižujete svůj dluh

Podmínky půjčky

 • věk alespoň 18 let
 • trvalý pobyt v České republice
 • platný občanský průkaz
 • mobilní telefon
 • stálý příjem

Přehled poplatků

Zajímá vás kolik zaplatíte za Kamali služby? Klikněte ZDE a hned se to dozvíte.

Přihlášení do klientské sekce

Chcete zjistit stav vaší žádosti a nebo si upravit datum splatnosti? Stačí se přihlásit do uživatelského rozhraní, kde můžete spravovat všechny své půjčky. 

Kontakty

Home Credit a.s., se sídlem Nové sady 996/25, 602 00 Brno, IČO: 269 78 636

infolinka - 542 100 700 (rovněž lze zanechat mobilní číslo přímo na webu a zaměstnanci společnosti vás budou ihned kontaktovat s nabídkou)

Vyhodnocení

Musíme přiznat, že Kamali půjčka má nejvýhodnější parametry, alespoň co se týká krátkodobých půjček. Chválíme a hodnotíme 95%!

 

Máte zájem o půjčku?

 

Společnost INTERSTORE CAPITAL s.r.o. není zprostředkovatelem ani poskytovatelem půjčky, nýbrž pouze správcem reklamních kampaní a správcem této domény. Společnost INTERSTORE CAPITAL s.r.o. je vázaným zástupcem firmy VOLSOR s.r.o., IČO: 013 85 011; DIČ: CZ01385011 sídlem Praha 1, Staré Město, Na Příkopě 392/9, PSČ 110 00 zapsaná v obchodním rejstříku, vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 201387 Tyto Internetové stránky jsou napojeny na automatizovaný systém Volsor na vyhledávání finančních služeb, a to konkrétně půjček, zápůjček, úvěrů nebo jiných obdobných finančních služeb (dále též jen Systém). Systém pouze zpracovává žádosti zájemců o finanční služby třetích osob – úvěrových společností. Systém samostatně neposkytuje žádné finanční služby, pouze spojuje zájemce o finanční služby s úvěrovými společnostmi.

 

Copyright © 2015 - 2019 XXLCredit.cz. *Informace uvedené na těchto stránkách jsou pouze orientační a nemusí být aktuální. Podmínky se liší podle vybrané úvěrové společnosti.