Stránka je zabezpečena pomocí SSL

Creditportal

 
Creditportal

Vznikl v polovině roku 2014, a za 4 roky na trhu poskytl úvěry několika tisícům klientům. Zaměřuje se především na malé a středně velké úvěry se splatností do jednoho roku. Kolik za jejich služby zaplatíme. Pro koho jsou jejich úvěry vhodné a kdo by se jim měl raději vyhnout? Zjistíte v této online recenzi.

Krátkodobá půjčka od Creditportalu

Nezbyli vám po prodlouženém víkendu peníze na běžné potřeby a nebo chcete překvapit svou přítelkyni netradičním dárkem? S tím vám může pomoci krátkodobá půjčka ve výši 5 000 Kč až 30 000 Kč na 30 dnů. Reprezentativní příklad přeplatku se vám zobrazí už při vyplňování žádosti. Opravdu nás zaskočilo, že zaplatíme více než 100% z půjčené částky, ale pokud uhradíte vše včas získáte velkou slevu.

Dlouhodobá půjčka

Pro ty, kterým drobný úvěr nepomůže má Creditportal připravenou větší půjčku a to až 60 000 Kč. Každý klient si může tuto sumu zapůjčit na 3, 6, 9 a nebo 12 měsíců. Výhodou je, že se vám ihned zobrazí datum všech splátek. 

Hotovost na čerpacích stanicích

 Nemáte vlastní bankovní účet a nebo si jej z nějakého důvodu nemůžete založit? Nevadí, protože si peníze můžete vyzvednout rovnou na čerpacích stanicích EuroOil, kterých je po České republice více než 190. Tudíž nemusíte mít obavy, že by jste to měli daleko. Další velkou výhodou je, že si hotovost můžete vybrat kdykoli. Na druhou stranu se jedná pouze o částku mezi 500 Kč až 4 900 Kč a poplatek je vyšší než u běžné online půjčky.

Podmínky půjčky

  • věk minimálně 18 let
  • platné doklady totožnosti
  • mobilní telefon
  • trvalý příjem, který můžete doložit
  • bankovní účet

Kde o půjčku zažádat?

Na výběr máte ze dvou možností:

  • přímo na oficiálním webu poskytovatele
  • na čísle 222 209 011

Kontakt

CreditPortal, a.s.
IČO: 05561302
Argentinská 286/38,
Praha-Holešovice,
PSČ 170 00
email: [email protected]

ZÁKAZNICKÁ LINKA
Po – Pá: 8:00 – 18:00
tel: 222 209 011

Závěrem

Oceňujeme variabilitu služeb, na druhou stranu nám přijde půjčka poměrně dost drahá, ale to je na posouzení každého z vás.

 

Máte zájem o půjčku?

 

Společnost INTERSTORE CAPITAL s.r.o. není zprostředkovatelem ani poskytovatelem půjčky, nýbrž pouze správcem reklamních kampaní a správcem této domény. Společnost INTERSTORE CAPITAL s.r.o. je vázaným zástupcem firmy VOLSOR s.r.o., IČO: 013 85 011; DIČ: CZ01385011 sídlem Praha 1, Staré Město, Na Příkopě 392/9, PSČ 110 00 zapsaná v obchodním rejstříku, vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 201387 Tyto Internetové stránky jsou napojeny na automatizovaný systém Volsor na vyhledávání finančních služeb, a to konkrétně půjček, zápůjček, úvěrů nebo jiných obdobných finančních služeb (dále též jen Systém). Systém pouze zpracovává žádosti zájemců o finanční služby třetích osob – úvěrových společností. Systém samostatně neposkytuje žádné finanční služby, pouze spojuje zájemce o finanční služby s úvěrovými společnostmi.

 

Copyright © 2015 - 2019 XXLCredit.cz. *Informace uvedené na těchto stránkách jsou pouze orientační a nemusí být aktuální. Podmínky se liší podle vybrané úvěrové společnosti.