Stránka je zabezpečena pomocí SSL

Půjčky na účet

 

Před několika lety byla nejoblíbenější a nejčastější půjčka formou poštovní poukázky, také se jí říkalo půjčka na ruku. To je ale už minulostí. V dnešní době frčí půjčky na účet. V čem jsou lepší? Je to jednoduché jsou mnohem rychlejší. Pokud vám schválí půjčku můžete mít peníze do pěti minut na svém účtě a ihned je čerpat, protože stačí, aby měl poskytovatel stejnou banku. Uvnitř banky jsou převody okamžité. U poštovní poukázky trvá než ji pošta doručí vy poté musíte až na poštu, tam vystát dlouhou frontu a až poté získáte peníze.

Půjčky na účet lze získat i když jste v registru dlužníků nebo nemůžete dokládat své příjmy. Nevýhodou je, když je na vás uvalena exekuce, protože vám mohou peníze z účtu zmrazit a použít je na moření exekuce. V tomto je lepší půjčka na ruku. Pokud bankovní účet nemáte tak se ničeho nebojte. Není žádný problém si ho bezplatně založit. Můžete to udělat online a kurýr vám doručí smlouvu s kartou až domů. Pokud tomu příliš nerozumíte můžete zajít do téměř jakékoli české banky a založit si bankovní účet přímo tam.

půjčky na účet

Jaký účet vybrat?

U mnoho bank se platí za běžný účet absurdní poplatky. Například chcete se podívat na zůstatek v bankomatu a zaplatíte za to poplatek.. Je dobré si vybrat bankovní účet, který je zcela bez poplatků: za výběry, za kontrolu zůstatku a hlavně za vedení účtu. Doporučujeme Air bank, Fio banku nebo například mBank.

Výhodné půjčky na účet

Pokud se budeme bavit o nebankovním sektoru máte na výběr z mnoha možností. Ale dejte si pozor mnoho půjček je zbytečně předražených. Je dobré využít takové, kde je první půjčka zdarma nebo je účtován malý poplatek a je zde možnost prodloužení půjčky. Pokud vám nikde nepůjčí je dobré použít nepřímé poskytovatele, kteří spolupracují s velkým množstvím poskytovatelů nebankovních půjček. Zde je největší šance, že půjčku získáte.

 

Máte zájem o půjčku?

 

Společnost INTERSTORE CAPITAL s.r.o. není zprostředkovatelem ani poskytovatelem půjčky, nýbrž pouze správcem reklamních kampaní a správcem této domény. Společnost INTERSTORE CAPITAL s.r.o. je vázaným zástupcem firmy VOLSOR s.r.o., IČO: 013 85 011; DIČ: CZ01385011 sídlem Praha 1, Staré Město, Na Příkopě 392/9, PSČ 110 00 zapsaná v obchodním rejstříku, vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 201387 Tyto Internetové stránky jsou napojeny na automatizovaný systém Volsor na vyhledávání finančních služeb, a to konkrétně půjček, zápůjček, úvěrů nebo jiných obdobných finančních služeb (dále též jen Systém). Systém pouze zpracovává žádosti zájemců o finanční služby třetích osob – úvěrových společností. Systém samostatně neposkytuje žádné finanční služby, pouze spojuje zájemce o finanční služby s úvěrovými společnostmi.

 

Copyright © 2015 - 2019 XXLCredit.cz. *Informace uvedené na těchto stránkách jsou pouze orientační a nemusí být aktuální. Podmínky se liší podle vybrané úvěrové společnosti.