Stránka je zabezpečena pomocí SSL
CreditOn

Sídlí v Lotyšsku, ale podniká v mnoha dalších zemích jako je například Španělsko, Dánsko, Gruzie a mimo jiné samozřejmě také Česká republika. Do našich končin se Crediton dostal někdy v polovině roku 2011, tudíž jde o poměrně známého poskytovatele nebankovních služeb. Hlavní doménou jsou pochopitelně online úvěry a krátkodobé půjčky. Jak činnost této firmy hodnotí zákazníci, kolik nám půjčí a co je potřeba doložit? Vše a mnohem více se dočtete v této recenzi.

Krátkodobá půjčka

S krátkodobými úvěry se roztrhl pytel, ale první půjčka do 8 000 Kč je osvobozena od všech poplatků, tak proč to nezkusit. Zápůjční lhůta je sice jen 30 dnů, ale i tak se může občas hodit. Kord po vánocích a nebo když čekáme na výplatu. Další využití může být lékařský zákrok, který je opravdu nutný a nebo omezená akce na nějaký produkt, či službu, jenž se už nebude opakovat.

Dlouhodobá půjčka 

V rozmezí 2 000 Kč až 20 000 Kč až na 12 měsíců může být pochopitelně kdykoli předčasně splacena. Výhodou je, že si sami zvolíte datum první splátky. Tato služba je určena těm klientům, kteří většinou nejsou schopni následující měsíc splatit celou dlužnou sumu. Měsíční splátka je tolik nezatíží jako krátkodobá půjčka.

Podmínky půjčky

  • věk minimálně 18 let
  • vlastní bankovní účet
  • platný občanský průkaz
  • pravidelný příjem, který můžete doložit

Prodloužení půjčky

Tato možnost zde je a máte nárok na prodloužení až o 40 dnů, ale bohužel je tento úkon zpoplatněn. Více informací naleznete zde.

Přihlášení do klientské zóny

Nezapomínejte na to, že aby jste se mohli přihlásit do klientské sekce musíte nejdříve vyplnit a odeslat žádost o půjčku. Jakmile se vám podaří dostat do vašeho účtu můžete spravovat všechny platby, popřípadě si upravit některé informace. 

Kontakty

Informace 
+420 222 200 523 
[email protected]

Po - Pá 07:00-18:00

Pohledávky 
+420 222 200 510 
[email protected]

Sídlo: Argentinská 286/38, Holešovice, 170 00 Praha 7

 

Máte zájem o půjčku?

 

Společnost INTERSTORE CAPITAL s.r.o. není zprostředkovatelem ani poskytovatelem půjčky, nýbrž pouze správcem reklamních kampaní a správcem této domény. Společnost INTERSTORE CAPITAL s.r.o. je vázaným zástupcem firmy VOLSOR s.r.o., IČO: 013 85 011; DIČ: CZ01385011 sídlem Praha 1, Staré Město, Na Příkopě 392/9, PSČ 110 00 zapsaná v obchodním rejstříku, vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 201387 Tyto Internetové stránky jsou napojeny na automatizovaný systém Volsor na vyhledávání finančních služeb, a to konkrétně půjček, zápůjček, úvěrů nebo jiných obdobných finančních služeb (dále též jen Systém). Systém pouze zpracovává žádosti zájemců o finanční služby třetích osob – úvěrových společností. Systém samostatně neposkytuje žádné finanční služby, pouze spojuje zájemce o finanční služby s úvěrovými společnostmi.

 

Copyright © 2015 - 2019 XXLCredit.cz. *Informace uvedené na těchto stránkách jsou pouze orientační a nemusí být aktuální. Podmínky se liší podle vybrané úvěrové společnosti.