Stránka je zabezpečena pomocí SSL
Cofidis

Tuto půjčku nemusíme příliš dlouze představovat, protože je v České republice velmi známá. Společnost se zabývá poskytováním spotřebitelských úvěrů a rovněž se s ním setkáte při nákupu na splátku nebo, když potřebujete revolvingový úvěr. Za více než 14 let si na našem trhu Cofidis vybudoval poměrně silné postavení. Firma se snaží stavět na transparentnosti, rychlosti a profesionalitě. Je tomu skutečně tak? Na to se podíváme bliže v této online recenzi.

Kolik mi půjčí?

Výhodu zde mají partneři, protože mohou žádat jako pár a získají o chlup nižší úrokovou sazbu. Jako jednotlivec lze získat online úvěr ve výši 30 000 Kč - 500 000 Kč se splatností jeden rok až sedm let. Úroková sazba se pohybuje okolo 9%, což je na nebankovní půjčku více než přijatelné. 

Pro ty, kterým by nevyhovovala půjčka na účet má Cofidis připravený hotovostní úvěr v rozmezí 10 000 Kč - 90 000 Kč. Výhodou je, že peníze můžete čerpat opakovaně až do schváleného úvěrového rámce. Na druhou stranu se setkáte s mnohem vyšší úrokovou sazbou a to kolem 34%.

Novomanželská půjčka

Opravdu nás překvapila garantovaná úroková sazba ve výši 3,99% a poměrně velká suma 200 000 Kč na dobu 90 měsíců.

 • lze ji získat do 24 měsíců od vaší svatby
 • partner/ka musí být uveden/a jako spolužadatel
 • nutné zaslat oddací list

Konsolidace půjček

Uzavřeli jste nevýhodnou půjčku, leasing a nebo splácíte drahou kreditní kartu? S tím vám pomůže konsolidace od Cofidisu ve výši až 1 000 000 Kč.

Nákup zboží na splátky

Je jednou z hlavních domén společnosti. Stačí si vybrat zboží přímo v obchodě a dohodnout se s prodejcem na výši hotovostní platby a počtu splátek. Po předložení požadovaných dokumentů ihned zjistíte, zda vám byl úvěr schválen, či nikoli.

 • stačí pouze jeden doklad totožnosti
 • není nutný žádný ručitel
 • sami si zvolíte počet splátek 

Podmínky půjčky Cofidis

 • občan České nebo Slovenské republiky s trvalým pobytem na území ČR
 • věk minimálně 18 let
 • bankovní účet
 • platný doklad totožnosti
 • stálý a doložitelný příjem
 • bez negativního záznamu v registru dlužníků
 • mobilní telefon

Kontakt

Zákaznická linka

810 700 810

Pondělí až pátek od 8 do 20 hodin. 
Sobota od 8 do 14 hodin.

[email protected]

Pro stávající klienty:
Tel: 234 120 120
Fax: 234 120 100

[email protected]

 

Máte zájem o půjčku?

 

Společnost INTERSTORE CAPITAL s.r.o. není zprostředkovatelem ani poskytovatelem půjčky, nýbrž pouze správcem reklamních kampaní a správcem této domény. Společnost INTERSTORE CAPITAL s.r.o. je vázaným zástupcem firmy VOLSOR s.r.o., IČO: 013 85 011; DIČ: CZ01385011 sídlem Praha 1, Staré Město, Na Příkopě 392/9, PSČ 110 00 zapsaná v obchodním rejstříku, vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 201387 Tyto Internetové stránky jsou napojeny na automatizovaný systém Volsor na vyhledávání finančních služeb, a to konkrétně půjček, zápůjček, úvěrů nebo jiných obdobných finančních služeb (dále též jen Systém). Systém pouze zpracovává žádosti zájemců o finanční služby třetích osob – úvěrových společností. Systém samostatně neposkytuje žádné finanční služby, pouze spojuje zájemce o finanční služby s úvěrovými společnostmi.

 

Copyright © 2015 - 2019 XXLCredit.cz. *Informace uvedené na těchto stránkách jsou pouze orientační a nemusí být aktuální. Podmínky se liší podle vybrané úvěrové společnosti.