Půjčka na dovolenou

Půjčka na dovolenou

Zažíváte každý den to samé? Brzké vstávání do zaměstnání, kde strávíte minimálně osm hodin a po návratu domů jste tak vyčerpaní, že vytuhnete u televize? Jediné na co se těšíte je víkend? Bohužel tento stereotyp zažívá většina občanů této země. Rádi by jste si zpestřili život nějakou hezkou zahraniční dovolenou, ale rodinný rozpočet to nedovoluje? Je zodpovědná půjčka na dovolenou a nebo je to hloupost? Čtěte v tomto článku!

Půjčka na dovolenou v bance

Pokud jste pevně rozhodnutí, že na cestování budete půjčku potřebovat můžete navštívit svou banku a poptat se po úvěru tam. Předtím než vyrazíte na cestu si připravte občanský průkaz, druhý doklad totožnosti, výpis z bankovního účtu za poslední 3 měsíce a nebo výplatní pásky. Na škodu nebude, když si opatříte potvrzení o příjmu, které vám musí zaměstnavatel podepsat. Rozhodně budete na pobočce působit lépe, když budete připraveni. Většina bankovních půjček je bezúčelových, proto nebude nutné sdělovat důvod finanční výpomoci. V bance přece jenom získáte lepší podmínky než na nebankovním trhu.

nebankovní půjčka
nebankovní půjčka

Půjčka na dovolenou u nebankovní společnosti

V bance jste neuspěli? Nevadí, další možností je nebankovní půjčka. Budete potřebovat obdobné náležitosti, ale o úvěr se většinou žádá online a výplata je mnohem rychlejší. Na druhou stranu počítejte s tím, že ve výsledku přeplatíte mnohem více. Úroková sazba je zde mnohonásobně vyšší z toho důvodu, že nebankovní poskytovatelé půjčují většímu okruhu žadatelů.

Cestování na dluh a možná rizika

Velké procento průzkumů ukazuje, že půjčka na cestování je hloupost. Jednoduše řečeno půjčit pouze kvůli tomu, aby jste mohli být jeden týden u moře není příliš chytré. Samozřejmě každý člověk se nachází v jiné finanční situaci, ale pozor na nezodpovědné půjčování. Velkým strašákem je riziko možného předlužení. Jsme národ, který vše řeší až na poslední chvíli, proto si dejte pozor, aby u vás někdy nezazvonil exekutor.

Závěrem

Faktem je, že o půjčku na zahraniční dovolenou nejčastěji usilují lidé, kteří již mají velké problémy s dluhy. Zkuste raději najít nějakou alternativu v podobě prodlouženého víkendu a nebo pobytu v přírodě pod stanem. Radujte se z maličkostí a myslete na budoucnost, pokud máte nějaké sny dělejte něco pro to, aby se splnili. Nadáváním v hospodě na všechny a na všechno ničeho nedosáhnete!

NEZÁVAZNÁ ŽÁDOST O KONSOLIDACI PŮJČEK
NEZÁVAZNÁ NEBANKOVNÍ KONSOLIDACE PŮJČEK
Půjčka na dovolenou
5 (100%) 1 hlasů

 


Další články