Půjčka na úřadu práce

Půjčka na úřadu práce

Ztratit zaměstnání rozhodně není nic příjemného. Určitě vás zajímá v jakých případech máte nárok na odstupné. Jedná se především o organizační důvody: zaměstnavatel ukončuje svojí činnost, přesouvá se jinam, v případě, že se zaměstnanec stává “nadbytečným” z důvodu snížení stavů a nebo jiných organizačních změn. Výše odstupného se pohybuje podle odpracovaných let u stejného zaměstnavatele. To je sice vše hezké, ale co dělat v případě, že na žádnou dodatečnou výplatu nárok nemáte. Vyplatí se přihlásit na pracák? Pomůže mi nebankovní půjčka na úřadu práce?

Jak to chodí na úřadu práce?

Mnoho lidí si myslí, že přihlásit na úřad práce je úplně zbytečné, věřte tomu, že není. Každý uchazeč o zaměstnání získá mnoho výhod. Podle místa bydliště se zaregistrujete. Nezapomeňte doma Občanský průkaz. Následně můžete získat podporu v nezaměstnanosti pokud splníte základní náležitosti: nedostali jste výpověď za výrazné porušení pracovních povinností, nepobíráte odstupné, platili jste si důchodové pojištění minimálně 12 měsíců. Díky podpoře vám může být vyplaceno až 15 560,- měsíčně. To samozřejmě netrvá věčně. Dobu maximálního čerpání naleznete pod textem.

  • nezaměstnaní do 50 let mohou získat podporu maximálně na 5 měsíců
  • nezaměstnaní od 50 let do 55 let mohou získat podporu až na 8 měsíců
  • lidé starší 55 let mohou čerpat podporu až 11 měsíců
půjčka na úřadu práce
půjčka na úřadu práce

Rychlá půjčka pro lidi na úřadu práce

Lidé na úřadu práce mají minimální příjem a mnohdy jej nemohou ani doložit, protože od státu žádnou finanční podporu nedostanou. Půjčí mi mimo banku, když jsem na úřadu práce? V minulých letech to bylo možné, protože nebylo nutné vyžadovat od klientů doložení příjmů (pouze u malých půjček). V roce 2018 se šance na získání takovéto půjčky pro nezaměstnané rapidně snižuje. Rychlá půjčka na úřadu práce může pomoci, ale musíte být opatrní jak s ní zacházíte.

Půjčka na úřadu práce: půjčí banka nezaměstnaným?

Banky bohužel odmítají klienty, kteří nemají trvalý příjem, proto v tomto sektoru půjčka možná není.

 

NEZÁVAZNÁ ŽÁDOST O PŮJČKU BEZ REGISTRU
NEZÁVAZNÁ ŽÁDOST O PŮJČKU BEZ REGISTRU
Půjčka na úřadu práce
5 (100%) 1 hlasů

Další články