Konsolidace půjček pro problémové klienty

Konsolidace půjček pro problémové klienty

Nadpis zní dost tvrdě. Konsolidace půjček pro problémové klienty. Kdo je problémový klient? Vyplývá z toho, že se jedná zásadně jen o neplatiče a klienty, kteří záměrně neplatí své závazky. Ale opak je pravdou, problémoví klienti jsou v 90% případů ti, kteří se dostali do dluhové pasti náhodou nebo jiným zaviněním, proto není důvod je ihned odsuzovat a tvrdit, že si měli dávat větší pozor. Ano, měli být obezřetnější, ale uznejte sami, že se do takovéto situace může dostat opravdu každý.

Pro koho je konsolidace půjček určena? Pro občany, kteří splácí více nevýhodných půjček, které je zbytečně zatěžují a oni si nevědí rady. Lze sloučit všechny půjčky do jedné, což znamená, že ušetříte na splátkách velké množství financí.

Nebankovní půjčka pro problémové klienty
Nebankovní půjčka pro problémové klienty

Každý se může dostat do problémů

Konsolidace půjček pro problémové klienty je i pro občany, kteří se nacházejí v registru dlužníků Solus nebo je na ně podaná exekuce. Pokud máte stálý příjem ze zaměstnání máte největší šanci tento úvěr získat, ale je poskytován i maminkám na mateřské dovolené, důchodcům nebo zřídka občanům na sociálních dávkách.

konsolidace půjček pro problémové klienty
konsolidace půjček pro problémové klienty

Půjčku můžete využít samozřejmě i na něco jiného než zaplacení svých zbylých závazků. Velmi často si lidé půjčují, když se stěhují do nového bytu nebo rodinného domu. Na nákup nového vozu nebo koupi pozemku.

Mnoho z našich klientů využívá půjčené peníze na podnikání. Například na poplatky za provozovnu nebo nákup materiálu. Najdou se i klienti, kteří finance využijí na obchodování nebo investování do cenných papírů.

To na co půjčku využijete je úplně jedno. Naučte se hospodařit s penězi a nežijte od výplaty k výplatě, to se lehko řekne, ale snažte si vždy něco ušetřit. Existuje mnoho finančních poradců, kteří vám zdarma poradí a nabídnou jak zhodnotit v krátkém horizontu své peníze. Pamatujte si půjčka je dobrý sluha, ale zlý pán.S chladnou hlavou zvládnete vše.

NEZÁVAZNÁ ŽÁDOST O PŮJČKU BEZ REGISTRU
NEZÁVAZNÁ ŽÁDOST O PŮJČKU BEZ REGISTRU
Konsolidace půjček pro problémové klienty
4.3 (85.71%) 14 hlasů

Další články