Stránka je zabezpečena pomocí SSL

Vista Credit

 
Vista Credit

Bylo založeno v polovině roku 2015 a zaměřuje se na poskytování úvěrů pro drobné podnikatele a živnostníky. Za více než tři roky zařídil Vista Credit několik stovek půjček pro celou řadu spokojených klientů, kteří se neustále vracejí. Pokud jste začínajícím podnikatelem a hledáte rychlou finanční výpomoc může vám tato společnost podat pomocnou ruku. V této recenzi vám přiblížíme všechny služby i s podrobnými podmínkami.

Půjčka Vista Credit

Web je opravdu velmi přehledný a pouze jednostránkový, což by pro někoho mohlo působit nedůvěryhodně. Jako nový zákazník máte nárok na půjčku 1 000 Kč až 4 000 Kč na 35 dnů (Vista Fix). Pokud budete usilovat jen o 3 000 Kč nezaplatíte žádný poplatek navíc, samozřejmě musíte půjčku uhradit včas. Druhým úvěrovým produktem je Vista Rent, jenž je určen stálým a poctivým zákazníkům, kteří splácejí své závazky včas. Za dodržení podmínek získáváte body, které se dají proměnit na delší splatnost půjčky. Lze získat až 8 000 Kč na 70 dnů zdarma.

Podmínky úvěru

 • nejedná se o spotřebitelský úvěr
 • musíte být OSVČ (osoba samostatně výdělečně činná)
 • pouze pro fyzické osoby nikoli firmy
 • vlastní bankovní účet
 • mobilní telefon a email
 • platný občanský průkaz
 • věk minimálně 18 let

Jak o půjčku zažádat

Navštivte oficiální web poskytovatele, nadefinujte si úvěr přesně podle vašich představ a klikněte na tlačítko "ZÍSKAT ÚVĚR" Následně zadáte jméno a datum narození. V dalším kroku vyplníte kontaktní údaje a bližší informace. Odešlete poptávku, která bude následně vyhodnocena. Případnou smlouvu potvrdíte elektronicky a poté vám bude zaslána hotovost na váš bankovní účet, jenž jste uvedli v žádosti.   

Kontakt

 • VistaCredit s.r.o. 
  Sádky 1615/4, Prostějov
  IČO: 041 14 060
  společnost zapsána v obchodním rejstříku vedeném Okresním soudem v Brně, spisová značka C 88282
 • Operátorka +420 587 40 77 07
 • Provozní doba: Pondělí - Pátek 9 - 17 hod.
 • FIO banka: 2100806238/2010
  Variabilní symbol plateb: ID Vašeho úvěru

Shrnutí 

Spotřebitelskými úvěry se internet hemží, je hezké, že konečně někdo myslí i na podnikatelé, kteří pochopitelně také občas potřebují nějakou tu finanční injekci.

 

Máte zájem o půjčku?

 

Společnost INTERSTORE CAPITAL s.r.o. není zprostředkovatelem ani poskytovatelem půjčky, nýbrž pouze správcem reklamních kampaní a správcem této domény. Společnost INTERSTORE CAPITAL s.r.o. je vázaným zástupcem firmy VOLSOR s.r.o., IČO: 013 85 011; DIČ: CZ01385011 sídlem Praha 1, Staré Město, Na Příkopě 392/9, PSČ 110 00 zapsaná v obchodním rejstříku, vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 201387 Tyto Internetové stránky jsou napojeny na automatizovaný systém Volsor na vyhledávání finančních služeb, a to konkrétně půjček, zápůjček, úvěrů nebo jiných obdobných finančních služeb (dále též jen Systém). Systém pouze zpracovává žádosti zájemců o finanční služby třetích osob – úvěrových společností. Systém samostatně neposkytuje žádné finanční služby, pouze spojuje zájemce o finanční služby s úvěrovými společnostmi.

 

Copyright © 2015 - 2019 XXLCredit.cz. *Informace uvedené na těchto stránkách jsou pouze orientační a nemusí být aktuální. Podmínky se liší podle vybrané úvěrové společnosti.