Stránka je zabezpečena pomocí SSL

Express Cash

 
ExpressCash

Půjčku poskytuje akciová společnost  EC Financial Services, která v České republice podniká již od poloviny roku 2012. Před několika měsíci přebrala EC Financial Smart půjčku. Pro koho jsou služby jménem Express Cash vhodné? Kolik klienti přeplatí a co vše je nutné doložit? Čtěte v této recenzi!

Úvěrové produkty

Hotovostní půjčka

Už vás unavuje vyplňování desítky online formulářů, na které se vám stejně nikdo neozve? O hotovostní půjčku zažádáte snadno na čísle: 844 13 14 15. Díky rozhovoru si dohodnete schůzku s obchodním zástupcem společnosti Express Cash. Nebojte, nemusíte nikam jezdit, celý proces bude zhotoven u vás doma. Před podpisem smlouvy obdržíte veškeré informace a údaje o výši všech splátek. Po případném podpisu obdržíte peníze na ruku.

Parametry hotovostní půjčky:

 • 5 000 Kč až 70 000 Kč
 • splatnost 14, 17 a nebo 20 měsíců
 • splátky jsou vybírány 1x měsíčně obchodním zástupcem přímo ve vašem místě bydliště 
 • o tuto půjčku mohou žádat o podnikatelé

Bezhotovostní půjčka se zástavou nemovitosti

Společnost zprostředkuje poskytnutí půjčky ve výši 100 000 Kč až 10 000 000 se splatností do 20 let 

 • nutná zástava nemovitosti
 • možnost refinancování
 • řešení exekucí

Podmínky půjčky

 • věk alespoň 18 let
 • pracovní smlouva a nebo živnostenský list
 • potvrzení trvalého a nebo přechodného bydliště
 • potvrzení o příjmu
 • občanský průkaz

Kolik za půjčku zaplatím?

Zajímá vás kolik ve výsledku přeplatíte? Pokud ano podívejte se na podrobnou online kalkulačku zde.

Kontakty

EC Financial Services, a.s.
IČ: 242 43 744
Spisová značka B 18353 uvedená u Městského soudu v Praze
Sídlo: Koněvova 2660/141
Praha 3 - Žižkov, PSČ 130 00

Závěrem

Jedná se o hotovostní nebankovní půjčku s vyplacením přímo u vás doma, proto musíte počítat s tím, že výsledné přeplatky jsou opravdu vysoké. Předtím než si vezmete jakoukoli půjčku pořádně to promyslete a snažte se nají jiné řešení. Pokud víte, že nejste úvěr uhradit včas neprodleně kontaktujte společnost a usilujte o splátkový kalendář. Není nic horšího než vytloukat nevýhodný úvěr další půjčkou.

 

 

Máte zájem o půjčku?

 

Společnost INTERSTORE CAPITAL s.r.o. není zprostředkovatelem ani poskytovatelem půjčky, nýbrž pouze správcem reklamních kampaní a správcem této domény. Společnost INTERSTORE CAPITAL s.r.o. je vázaným zástupcem firmy VOLSOR s.r.o., IČO: 013 85 011; DIČ: CZ01385011 sídlem Praha 1, Staré Město, Na Příkopě 392/9, PSČ 110 00 zapsaná v obchodním rejstříku, vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 201387 Tyto Internetové stránky jsou napojeny na automatizovaný systém Volsor na vyhledávání finančních služeb, a to konkrétně půjček, zápůjček, úvěrů nebo jiných obdobných finančních služeb (dále též jen Systém). Systém pouze zpracovává žádosti zájemců o finanční služby třetích osob – úvěrových společností. Systém samostatně neposkytuje žádné finanční služby, pouze spojuje zájemce o finanční služby s úvěrovými společnostmi.

 

Copyright © 2015 - 2023 XXLCredit.cz. *Informace uvedené na těchto stránkách jsou pouze orientační a nemusí být aktuální. Podmínky se liší podle vybrané úvěrové společnosti.