Stránka je zabezpečena pomocí SSL

SMS půjčka

 

Problémy s penězi může mít kdokoliv a většinou přicházejí v tu nejnevhodnější dobu. Požádat o půjčku proto není žádnou ostudou. Pokud člověk potřebuje peníze opravdu rychle, nemůže příliš počítat s bankovním sektorem, kde bývá vyřizování nejpomalejší. Navíc banky zpravidla nahlížejí do registrů dlužníků a kladou řadu podmínek, jako je potvrzení o příjmech žadatele, u vyšších částech požadují zástavu nemovitostí, uvedení účelu půjčky apd. Některé nebankovní subjekty často inzerují, že registry dlužníků nekontrolují, ovšem to vždy nemusí být pravdou. Další možností je požádat o peníze příbuzné či známé. K tomu se však málokdo odhodlá, neboť mu v tom většinou zabraňuje stud, nebo nedobrá zkušenost. Je sms půjčka bezpečná?

Kde tedy požádat o rychlou půjčku?

Bezkonkurenční peněžní služby a nejvýhodnější půjčky nabízí společnost XXLCredit.cz. Stačí vyplnit formulář na jejich webových stránkách, nebo dokonce použít pouze telefon. V případě okamžité potřeby peněz je sms půjčka tím nejrychlejším a nejsnašším řešením.

sms půjčka

 SMS půjčka – Jaké jsou podmínky

O rychlou půjčku může požádat osoba ve věku od 18 do 65 let, která je občanem ČR a má zde trvalý pobyt. Další podmínky si poskytovatel již neklade, takže o půjčku může žádat i důchodce, student, matka na mateřské dovolené, dokonce i nezaměstnaný či osoba pobírající sociální dávky. Nemusí se uvádět účel, takže peníze můžete použít na cokoliv, od rekonstrukce bydlení, rozjezd podnikání, zahraniční dovolenou až po nákup automobilu či jiného spotřebního  zboží. Žádosti jsou vyřizovány velice rychle a naprosto diskrétně. Výhodnou službou, kterou XXL Credit také poskytuje, je konsolidace půjček. Znamená to, že pokud máte několik drahých půjček, můžete požádat o jejich sloučení do jedné půjčky a dál budete splácet pouze jednu splátku a k tomu ještě menší než doposud.

SMS půjčka a odpovědi na časté dotazy

  • výše půjček – půjčit si můžete od 500 Kč až do 300 tisíc Kč na dobu splatnosti až 7 let
  • doklady – stačí pouze občanský průkaz k vyplnění formuláře
  • způsob podání žádosti – žádá se prostřednictvím formuláře na webu XXL Credit nebo lze požádat prostřednictvím sms zprávy
  • doba splatnosti – u malé půjčky je to 1-30 dnů, u velké půjčky je splatnost 1-84 měsíců
  • možnost zneužití osobních údajů klienta je vyloučena díky zabezpečenému systému, který zabraňuje úniku dat
  • co musí žadatel splňovat? Věk 18-65 let, občanství ČR a trvalý pobyt v ČR, vlastnit bankovní účet a mít stálý příjem, případně pobírat důchod či jiné sociální dávky. Žádat může o osoba, proti které je vedeno exekuční řízení nebo je evidována v registru dlužníků Solus.
 

Máte zájem o půjčku?

 

Společnost INTERSTORE CAPITAL s.r.o. není zprostředkovatelem ani poskytovatelem půjčky, nýbrž pouze správcem reklamních kampaní a správcem této domény. Společnost INTERSTORE CAPITAL s.r.o. je vázaným zástupcem firmy VOLSOR s.r.o., IČO: 013 85 011; DIČ: CZ01385011 sídlem Praha 1, Staré Město, Na Příkopě 392/9, PSČ 110 00 zapsaná v obchodním rejstříku, vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 201387 Tyto Internetové stránky jsou napojeny na automatizovaný systém Volsor na vyhledávání finančních služeb, a to konkrétně půjček, zápůjček, úvěrů nebo jiných obdobných finančních služeb (dále též jen Systém). Systém pouze zpracovává žádosti zájemců o finanční služby třetích osob – úvěrových společností. Systém samostatně neposkytuje žádné finanční služby, pouze spojuje zájemce o finanční služby s úvěrovými společnostmi.

 

Copyright © 2015 - 2019 XXLCredit.cz. *Informace uvedené na těchto stránkách jsou pouze orientační a nemusí být aktuální. Podmínky se liší podle vybrané úvěrové společnosti.