Stránka je zabezpečena pomocí SSL

Půjčka ve zkušební době

 

Hledat po střední a nebo vysoké škole zaměstnání nemusí být žádný med. Čerství absolventi mají nejvyšší šanci v technických oborech, kde je čím dál větší nedostatek pracovníků, ale člověk, který nemá žádné zkušenosti to má samozřejmě mnohem těžší, než zkušený pracovník. Nástupem do nové práce se toho pro nás hodně mění. Nové prostředí, noví lidé a čekání na první výplatu. To může být pro domácí rozpočet poměrně zatěžující záležitost. Také tomu nepřidá, že jako “nováček” je vaše mzda obvykle nižší. Je půjčka ve zkušební době obvyklá a jak ji získat co nejrychleji?

Bankovní půjčka ve zkušební době

Jako první vás asi napadne banka. Bankovní společnosti poskytují peníze výhradně lidem, kteří nemají žádný negativní záznam v registrech dlužníků, nejsou zadluženi a také na ně nesmí být uvalena exekuce nebo insolvence. Další náležitostí je, aby jste byli schopni úvěr splatit a to zjistí pouze, tak že předložíte příjem za poslední tři měsíce. Obvykle nesmíte být ve zkušební době, ale pokud je zřejmé, že jste pouze přestoupili jinam a nejste trvale nezaměstnaný je situace jiná a nějakou šanci máte. Doporučujeme se poradit přímo na pobočce bank, kde vám jistě poradí.

půjčka ve zkušební době

Nebankovní půjčka ve zkušební době

Velmi často se tvrdí, že nebankovní společnosti nejsou při posuzování žádostí tak přísné a je to do jisté míry pravda. Na druhou stranu pokud jste v novém zaměstnání třetí den a předtím jste byli osm měsíců vedeni na Úřadu práce musíte čekat, že vaše žádost bude zamítnuta. I společnosti mimo banku po vás již musí vyžadovat nějaké doložení příjmu, což je nejčastěji výpis z bankovního účtu.

Půjčka ve zkušební době ihned

S půjčkou ve zkušební době buďte opatrní, protože nikdy nevíte, zda vás v zaměstnání po uplynutí (obvykle tří měsíců) nepropustí a nebo zjistíte, že to není práce pro vás. Pokud poté budete mít půjčku na krku nastává poměrně velký problém, protože budete ze dne na den bez jakéhokoli příjmu. Vždy se vyplatí mít po ruce nějakou finanční rezervu.

 

Máte zájem o půjčku?

 

Společnost INTERSTORE CAPITAL s.r.o. není zprostředkovatelem ani poskytovatelem půjčky, nýbrž pouze správcem reklamních kampaní a správcem této domény. Společnost INTERSTORE CAPITAL s.r.o. je vázaným zástupcem firmy VOLSOR s.r.o., IČO: 013 85 011; DIČ: CZ01385011 sídlem Praha 1, Staré Město, Na Příkopě 392/9, PSČ 110 00 zapsaná v obchodním rejstříku, vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 201387 Tyto Internetové stránky jsou napojeny na automatizovaný systém Volsor na vyhledávání finančních služeb, a to konkrétně půjček, zápůjček, úvěrů nebo jiných obdobných finančních služeb (dále též jen Systém). Systém pouze zpracovává žádosti zájemců o finanční služby třetích osob – úvěrových společností. Systém samostatně neposkytuje žádné finanční služby, pouze spojuje zájemce o finanční služby s úvěrovými společnostmi.

 

Copyright © 2015 - 2023 XXLCredit.cz. *Informace uvedené na těchto stránkách jsou pouze orientační a nemusí být aktuální. Podmínky se liší podle vybrané úvěrové společnosti.