Stránka je zabezpečena pomocí SSL

Půjčka pro začínající podnikatele

 

Přemýšlíte, že začnete podnikat? Mnoho lidí si stěžují, že nic nemají, ale, úspěch vyžaduje riskování, které se může opravdu vyplatit. Předtím než se vrhnete do podnikání je nutné, aby jste si vše dostatečně připravili a rozmysleli. Nápady ušité horkou jehlou bývají velmi často neúspěšné. Proto je dobré si dát na čas. Půjčka pro začínající podnikatele není žádná ostuda.

Je jasné, že je lepší začít podnikat bez jakékoli půjčky, ale mnoho lidí nemají počáteční kapitál s kterým by mohli bezpečně začít. Půjčka pro začínají podnikatele vám může pomoci více než si myslíte. Co si budeme povídat peníze jsou to hlavní, co na rozjezd potřebujeme. U xxlcredit si můžete zažádat až o 300000 Kč na dobu šesti let. Bez poplatků předem, skrytých poplatků nebo poplatků za předčasné splacení.

půjčka pro začínající podnikatele

Co budu k půjčce potřebovat?

Pokud budete žádat o nejvyšší možnou částku budete potřebovat občanský průkaz, mobilní telefon, email, bankovní účet a je možno, že po vás bude vyžadováno potvrzení o příjmech formou výpisu z účtu nebo formou výplatní pásky. O tuto půjčku mohou žádat i lidé, kteří nejsou zaměstnáni na plný úvazek nebo jsou ve zkušební době. Je potřeba, aby jste měli nějaký příjem, který ovšem nemusí pramenit přímo ze zaměstnání.

Stačí vyplnit nezávazný formulář a půjčka pro začínající podnikatele může být vaše. Peníze jsou zpravidla převedeny na váš bankovní účet do 24 hodin. Snažíme se ke každé žádosti přistupovat individuálně, nabídnout vám, co nejnižší RPSN a malé úroky, aby vás zbytečně nezatěžovali. Je nám jasné, že je pro vás důležité, aby měsíční splátky nebyly příliš vysoké.

Vypůjčené finance můžete použít na nákup potřebného materiálu, pronájem provozovny nebo nákup vybavení do obchodu, to je už samozřejmě jen na vás. Dbejte na to, aby pro vás byla půjčka pro začínající podnikatele výhodná a aby nebyla zbytečně předražená. Někdy je potřeba v životě riskovat, aby jste mohli být úspěšní!

 

Máte zájem o půjčku?

 

Společnost INTERSTORE CAPITAL s.r.o. není zprostředkovatelem ani poskytovatelem půjčky, nýbrž pouze správcem reklamních kampaní a správcem této domény. Společnost INTERSTORE CAPITAL s.r.o. je vázaným zástupcem firmy VOLSOR s.r.o., IČO: 013 85 011; DIČ: CZ01385011 sídlem Praha 1, Staré Město, Na Příkopě 392/9, PSČ 110 00 zapsaná v obchodním rejstříku, vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 201387 Tyto Internetové stránky jsou napojeny na automatizovaný systém Volsor na vyhledávání finančních služeb, a to konkrétně půjček, zápůjček, úvěrů nebo jiných obdobných finančních služeb (dále též jen Systém). Systém pouze zpracovává žádosti zájemců o finanční služby třetích osob – úvěrových společností. Systém samostatně neposkytuje žádné finanční služby, pouze spojuje zájemce o finanční služby s úvěrovými společnostmi.

 

Copyright © 2015 - 2019 XXLCredit.cz. *Informace uvedené na těchto stránkách jsou pouze orientační a nemusí být aktuální. Podmínky se liší podle vybrané úvěrové společnosti.