Stránka je zabezpečena pomocí SSL

Půjčka na vybavení domácnosti

 

Omítka se už odlupuje a nábytek ve všech místnostech je starší než vy? Přemýšlíte o renovaci svého bytu a nebo rodinného domu? Pokud člověk nesáhne hluboko do kapsy pořídí si maximálně nový věšák do předsíně. Na některých věcech by se příliš šetřit nemělo a nábytek je jednou z nich. Důležitá je funkčnost věci a estetická stránka. Je to moc příjemný pocit, když máte celý byt sladěný, že to pochválí i vaši kamarádi, kteří vás přijeli navštívit. Jak tedy nejlépe financovat zvelebení rodinného krbu? Vyplatí se půjčka na vybavení domácnosti?

Bankovní půjčka na vybavení domácnosti

Banka vám jistě nabídne účelový spotřebitelský úvěr, který má řadu výhod. Jednou z nich je nízká úroková sazba, ale počítejte s tím, že budete muset doložit veškeré faktury za nakoupené zboží. Tímto typem úvěru lze financovat pouze takové věci, které máte uvedeny ve smlouvě. Pokud by jste toto pravidlo porušili může poskytovatel půjčky od smlouvy odstoupit a vy budete nuceni částku vrátit.

půjčka na vybavení domácnosti

Druhou možností je neúčelový úvěr bez zástavy nemovitosti. Všechny banky vám dnes dokáží půjčit i bez toho aniž by jste předkládali doklady na co si zápůjčku berete.

U opravdu vysokých investic můžete sáhnout po hypotéce na rekonstrukci bytu.

Nebankovní půjčka na vybavení domácnosti

Peníze na financování nábytku vám zprostředkuje i prodejce daného zboží. Jedná se o nákup na splátky, ale většinou není příliš výhodný. Zajímavou alternativou je nebankovní půjčka na vybavení domácnosti. Velmi často o ni žádají i lidé se záznamem v registru dlužníků a nebo s nižšími příjmy. Na druhou stranu musíte počítat s tím, že ve výsledku přeplatíte vyšší částku než v bance.

Vyplatí se rekonstrukce bytu?

Odpověď je individuální, záleží na tom v jakém stavu se vaše nemovitost nachází. V některých případech je nutná kompletní přestavba. Doporučuje vyzkoušet bankovní půjčky, které jsou na rekonstrukci určené.

 

Máte zájem o půjčku?

 

Společnost INTERSTORE CAPITAL s.r.o. není zprostředkovatelem ani poskytovatelem půjčky, nýbrž pouze správcem reklamních kampaní a správcem této domény. Společnost INTERSTORE CAPITAL s.r.o. je vázaným zástupcem firmy VOLSOR s.r.o., IČO: 013 85 011; DIČ: CZ01385011 sídlem Praha 1, Staré Město, Na Příkopě 392/9, PSČ 110 00 zapsaná v obchodním rejstříku, vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 201387 Tyto Internetové stránky jsou napojeny na automatizovaný systém Volsor na vyhledávání finančních služeb, a to konkrétně půjček, zápůjček, úvěrů nebo jiných obdobných finančních služeb (dále též jen Systém). Systém pouze zpracovává žádosti zájemců o finanční služby třetích osob – úvěrových společností. Systém samostatně neposkytuje žádné finanční služby, pouze spojuje zájemce o finanční služby s úvěrovými společnostmi.

 

Copyright © 2015 - 2023 XXLCredit.cz. *Informace uvedené na těchto stránkách jsou pouze orientační a nemusí být aktuální. Podmínky se liší podle vybrané úvěrové společnosti.