Stránka je zabezpečena pomocí SSL

Půjčka na op

 

Doklad totožnosti neboli Občanský průkaz. Musí ho mít každý občan České republiky, který dosáhl 15-ti let s trvalým pobytem na tomto území. Tento průkaz mohou vlastnit i osoby, jejichž svéprávnost byla nějakým způsobem omezena. K čemu tato kartička slouží? Nacházejí se na ní údaje o naší osobě, nejdůležitější je rodné číslo a číslo dokladu. Použít jej musíme, když si chceme vyzvednout zásilku na poště. Samozřejmostí je prokazování na úřadech a nebo když nás vyzve policie k předložení dokladu totožnosti. Díky občance lze také obdržet finanční pomoc, je to takzvaná půjčka na op. Čím se vyznačuje, vyplatí se o ni žádat?

Hotovostní půjčka na OP

Hotovostní půjčky na OP jsou v dnešní době na ústupu. V minulých letech jsme se setkávali s tím, že jsme zavolali na určitou linku a za několik hodin přijel obchodní zástupce. Sepsal s námi smlouvu a následně jsme obdrželi peníze na ruku. Splátky nebyly měsíční, ale týdenní, což bylo pro mnoho lidí nepříjemné. V roce 2018 tyto úvěry příliš společností neposkytuje.

půjčka na op

Nebankovní Půjčka na OP ihned na účet

Poměrnou novinkou jsou půjčky na Občanský průkaz s přítomností bankovního účtu. Díky rychlému vyplacení u tuto službu usiluje denně tisíce lidí. Pomocí “legitimace” a bankovního konta lze získat obvykle až 20 000 Kč. Stačí vyplnit nezávazný formulář na webu daného poskytovatele peníze jsou vaše.

Výhody půjčky na OP

  • rychlá půjčka bez náhledu do registru dlužníků
  • vyplacení částky do několika minut
  • spolehlivost a diskrétnost
  • minimum papírování
  • první půjčka na op je obvykle zdarma

Nevýhody půjčky na OP

  • lze si půjčit pouze malou částku na několik dní
  • opakovaný úvěr se může prodražit
  • vysoké poplatky

Rychlá půjčka na OP bez registru pro nezaměstnané

O úvěr na občanku mohou usilovat i nezaměstnaní, kteří mají zápis v registru dlužníků, ale šance mají pochopitelně nižší než lidé, kteří navštěvují zaměstnání každý den.

 

Máte zájem o půjčku?

 

Společnost INTERSTORE CAPITAL s.r.o. není zprostředkovatelem ani poskytovatelem půjčky, nýbrž pouze správcem reklamních kampaní a správcem této domény. Společnost INTERSTORE CAPITAL s.r.o. je vázaným zástupcem firmy VOLSOR s.r.o., IČO: 013 85 011; DIČ: CZ01385011 sídlem Praha 1, Staré Město, Na Příkopě 392/9, PSČ 110 00 zapsaná v obchodním rejstříku, vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 201387 Tyto Internetové stránky jsou napojeny na automatizovaný systém Volsor na vyhledávání finančních služeb, a to konkrétně půjček, zápůjček, úvěrů nebo jiných obdobných finančních služeb (dále též jen Systém). Systém pouze zpracovává žádosti zájemců o finanční služby třetích osob – úvěrových společností. Systém samostatně neposkytuje žádné finanční služby, pouze spojuje zájemce o finanční služby s úvěrovými společnostmi.

 

Copyright © 2015 - 2019 XXLCredit.cz. *Informace uvedené na těchto stránkách jsou pouze orientační a nemusí být aktuální. Podmínky se liší podle vybrané úvěrové společnosti.