Stránka je zabezpečena pomocí SSL

Půjčka na op soukromý investor

 

Mnoho lidí už počítá s tím, že půjčku v bance nezískají kvůli nízkému příjmu, jsou ve zkušební době a nebo mají příliš mnoho negativních záznamů v registru. Jaké možnosti se naskytují pokud nás odmítne banka? Proč nevyzkoušet nějakou nebankovní společnost, ty přece půjčí téměř každému. Ano, proč ne. Díky platnosti nových zákonů jsou tyto úvěry bezpečnější než kdykoli předtím. To je sice pravda, ale na druhou stranu musí splňovat při posuzování žádostí téměř stejná kritéria jako banka, proto se může stát, že ani tam žádné peníze nedostanete. Tak co potom? V bance i mimo ni mě odmítli. Jedinou možností může být půjčka na op soukromý investor, ale vyplatí se a je skutečně bezpečná?

Je půjčka od soukromého investora bezpečná?

Na rovinu můžeme říci, že půjčky od soukromých investorů bezpečné nejsou nebo alespoň většina z nich. Obvykle je vyhledávají lidé, kteří jsou již předluženi, mají exekuce a nebo jsou v insolvenci. Určitě se najdou lidé, kteří chtějí dané osobě pomoc, ale na tu narazíte jen zřídka. Opravdu nás zaráží inzeráty lidí, kteří píši, že za peníze udělají cokoli jen, aby ulevili finanční tísni. Nejhorší na tom je, že poté mohou skončit ještě hůře než jsou na tom teď.

půjčka na op soukromý investor

Na co si dát pozor – půjčka na op soukromý investor

Když už si chcete vzít půjčku od soukromého investora buďte opatrní a ihned nepodepisujte smlouvu. Rozhodně si dejte pozor na zpoplatněné linky, kde si účtují až 99,- za každou započatou minutu. Nejvíce lidí naletí, těm, kteří vyžadují ne malé částky předem. Po zaplacení tohoto poplatku neuvidí jistinu ani půjčku.

Půjčka na op od soukromého investora – možné výhody

  • půjčka pro ty, kterým nikdo nepůjčí
  • individuální řešení pro každého
  • vyplacení ihned na ruku
  • půjčka pro kohokoli

Půjčka na op od soukromého investora – možné nevýhody

  • riziko dluhové pasti
  • nevýhodné podmínky
  • extrémně vysoká úroková sazba
 

Máte zájem o půjčku?

 

Společnost INTERSTORE CAPITAL s.r.o. není zprostředkovatelem ani poskytovatelem půjčky, nýbrž pouze správcem reklamních kampaní a správcem této domény. Společnost INTERSTORE CAPITAL s.r.o. je vázaným zástupcem firmy VOLSOR s.r.o., IČO: 013 85 011; DIČ: CZ01385011 sídlem Praha 1, Staré Město, Na Příkopě 392/9, PSČ 110 00 zapsaná v obchodním rejstříku, vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 201387 Tyto Internetové stránky jsou napojeny na automatizovaný systém Volsor na vyhledávání finančních služeb, a to konkrétně půjček, zápůjček, úvěrů nebo jiných obdobných finančních služeb (dále též jen Systém). Systém pouze zpracovává žádosti zájemců o finanční služby třetích osob – úvěrových společností. Systém samostatně neposkytuje žádné finanční služby, pouze spojuje zájemce o finanční služby s úvěrovými společnostmi.

 

Copyright © 2015 - 2019 XXLCredit.cz. *Informace uvedené na těchto stránkách jsou pouze orientační a nemusí být aktuální. Podmínky se liší podle vybrané úvěrové společnosti.