Stránka je zabezpečena pomocí SSL

Půjčka na dluhy

 

Nikdo z nás nechce být zadlužený, ale realitou je, že čím dál více českých občanů končí v dluhové pasti. Dnes si povíme jak tento “kolotoč” problémů co nejrychleji a nejefektivněji zastavit a zabránit exekuci a nebo dokonce insolvenci. Existuje nějaká půjčka na dluhy, která pomůže?

Rychlá půjčka na dluhy bez zástavy ihned

Dostat se do finanční tísně je velmi jednoduché, ačkoli se zpočátku zdá, že malý úvěr nemůže uškodit opak je pravdou. Samozřejmě záleží na tom jak k těmto problémům přistupujeme. Pro některé klienty je osvobození od všech půjček téměř nemožné, protože ignorovali veškeré splátky a sankce. Pokud jste v situaci, kdy vám hrozí exekuce je možné ji odvrátit například konsolidací všech půjček, což znamená, že sloučíte veškeré závazky do jednoho úvěru. Neušetříte pouze čas, ale také mnoho peněz. Další “obyčejná” půjčka na dluhy v 90% nic nevyřeší, ba naopak prohloubí dluhovou past.

půjčka na dluhy

Chci splatit své dluhy – jak na to

Hledáte novou půjčku na zaplacení těch předchozích? Pokud ano už se nacházíte v dluhové pasti, ze které vede cesta, ale je velmi dlouhá a náročná. Využijte již zmíněné konsolidace, která vám jistě uleví od finanční zátěže. Další možností je obstarat si výpis z registru dlužníků, aby jste zjistili, kde všude jste nasekali nějaké dluhy a poté začít vše žehlit. Budete povinni obvolat všechny poskytovatele a pokusit se s nimi sjednat splátkový kalendář. Najděte si druhé zaměstnání a nebo alespoň brigádu. Zatněte zuby a jistě to zvládnete. Poslední variantou je vyhlášení osobního bankrotu, což také není jednoduché, protože tento proces trvá pět let, kdy budete nuceni žít z životního minima, ale poté budete volní.

Vyplatí se další půjčky na splacení dluhů?

Ve velkém zadlužení je velmi obtížné najít solidního poskytovatele a nebo soukromého investora, který by vám peníze půjčil, právě proto to je velmi riskantní řešení a rozhodně jej nedoporučujeme.

 

Máte zájem o půjčku?

 

Společnost INTERSTORE CAPITAL s.r.o. není zprostředkovatelem ani poskytovatelem půjčky, nýbrž pouze správcem reklamních kampaní a správcem této domény. Společnost INTERSTORE CAPITAL s.r.o. je vázaným zástupcem firmy VOLSOR s.r.o., IČO: 013 85 011; DIČ: CZ01385011 sídlem Praha 1, Staré Město, Na Příkopě 392/9, PSČ 110 00 zapsaná v obchodním rejstříku, vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 201387 Tyto Internetové stránky jsou napojeny na automatizovaný systém Volsor na vyhledávání finančních služeb, a to konkrétně půjček, zápůjček, úvěrů nebo jiných obdobných finančních služeb (dále též jen Systém). Systém pouze zpracovává žádosti zájemců o finanční služby třetích osob – úvěrových společností. Systém samostatně neposkytuje žádné finanční služby, pouze spojuje zájemce o finanční služby s úvěrovými společnostmi.

 

Copyright © 2015 - 2023 XXLCredit.cz. *Informace uvedené na těchto stránkách jsou pouze orientační a nemusí být aktuální. Podmínky se liší podle vybrané úvěrové společnosti.