Stránka je zabezpečena pomocí SSL

Půjčka na cokoliv

 

Bezúčelové půjčky jsou čím dál větším hitem jak na bankovním tak i na nebankovním trhu. O tuto službu můžete požádat online přes internet a nebo rovnou na pobočce společnosti. V tomto článku si řekneme pro a proti, stojí půjčka na cokoliv za to?

Rychlá půjčka na cokoliv bez registru

Účelové úvěry jsou nejčastěji využívané na vybavení domácnosti a nebo nákup automobilu. Obvykle je potřeba doložit k této půjčce i faktury, které potvrdí financovaný produkt či službu. Bezúčelové půjčky na cokoliv jsou doménou především nebankovních poskytovatelů, ale na druhou stranu jsme nuceni se spokojit s vyšší úrokovou sazbou. Velmi často se jedná o krátkodobé zápůjčky do několika desítek tisíc. Ty jsou používány právě před výplatou a nebo na pokrytí nečekaných výdajů. V mnoha případech není překážkou ani záznam v registru dlužníků SOLUS.

půjčka na cokoliv

Výhody půjček na cokoliv

 • půjčka na zaplacení čehokoli
 • jednoduché a rychlé sjednání bez zbytečného papírování
 • peníze jsou převedeny ještě tentýž den na váš účet

Nevýhody půjček na cokoliv

 • vysoká úroková sazba
 • nižší částky k zapůjčení
 • vysoké poplatky
 • Nejčastější otázky k půjčce na cokoliv

  OPRAVDU MOHU PŮJČKU VYUŽÍT NA CO BUDU CHTÍT?

  Ano, není nutné dokládat důvod toho, proč si chcete půjčit.

  JSEM NA MATEŘSKÉ DOVOLENÉ, PŮJČÍ MI?

  I matky na mateřské dovolené mohou o tuto službu usilovat vyplněním nezávazné žádosti.

  NASTOUPIL JSEM DO NOVÉHO ZAMĚSTNÁNÍ A NACHÁZÍM SE VE ZKUŠEBNÍ LHŮTĚ 3 MĚSÍCŮ, MÁ SMYSL TO ZKOUŠET?

  Častými uchazeči jsou právě lidé ve zkušební době, ale jejich šance na schválení požadavku jsou o něco nižší.

  JSEM V REGISTRU A NIKDE MI NECHTĚJÍ PŮJČIT, POMŮŽETE MI?

  Tento faktor je velmi individuální, protože každá společnost musí dostatečně posoudit bonitu každého klienta. Negativní záznam ještě 100% nemusí znamenat automatické zamítnutí vaší žádosti.

  NEMÁM VLASTNÍ BANKOVNÍ, LZE POUŽÍT I KONTO PSANÉ NA SYNA, DCERU A NEBO RODINNÉHO PŘÍSLUŠNÍKA?

  Bohužel, vlastní bankovní účet je nutnost.

 

Máte zájem o půjčku?

 

Společnost INTERSTORE CAPITAL s.r.o. není zprostředkovatelem ani poskytovatelem půjčky, nýbrž pouze správcem reklamních kampaní a správcem této domény. Společnost INTERSTORE CAPITAL s.r.o. je vázaným zástupcem firmy VOLSOR s.r.o., IČO: 013 85 011; DIČ: CZ01385011 sídlem Praha 1, Staré Město, Na Příkopě 392/9, PSČ 110 00 zapsaná v obchodním rejstříku, vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 201387 Tyto Internetové stránky jsou napojeny na automatizovaný systém Volsor na vyhledávání finančních služeb, a to konkrétně půjček, zápůjček, úvěrů nebo jiných obdobných finančních služeb (dále též jen Systém). Systém pouze zpracovává žádosti zájemců o finanční služby třetích osob – úvěrových společností. Systém samostatně neposkytuje žádné finanční služby, pouze spojuje zájemce o finanční služby s úvěrovými společnostmi.

 

Copyright © 2015 - 2019 XXLCredit.cz. *Informace uvedené na těchto stránkách jsou pouze orientační a nemusí být aktuální. Podmínky se liší podle vybrané úvěrové společnosti.