Stránka je zabezpečena pomocí SSL

Půjčka bez úroků

 

Celá řada lidí využívá půjčky. Někomu pomáhají v začátcích podnikání, někdo si půjčí na dovolenou, jiný na zařízení a vybavení domácnosti. Pokud je sjednaná částka v rámci možností každého zájemce, může to být ideální řešení. Opravdu půjčka bez úroků neskrývá žádné poplatky?

Půjčka bez úroků – Bankovní půjčky

Tento druh půjček si žadatel sjednává v bankovní instituci, která vyžaduje kvalitní zajištění pro půjčku a také si žadatele prověřuje v registrech dlužníků. Mohou však poskytnout lepší úrok.

půjčka bez úroků

Půjčka bez úroků – Nebankovní půjčky

O tento druh půjčky žádáte u nebankovních subjektů. Jejich výhodou jsou ne tak přísné podmínky pro schválení, kratší doba pro vyřízení (v závislosti na výši půjčky). Nebankovní subjekty také neověřují registry dlužníků a půjčku si můžete sjednat i on-line.

U některých společností je první půjčka bez úrokůVětšinou se jedná o půjčky před výplatou. Tyto půjčky vás k ničemu nezavazují.

Mezi společnosti, které poskytují nebankovní půjčky patří i XXL Credit.

Svým klientům nabízí vyřízení půjčky z pohodlí a klidu domova. Postačí pouze mobilní telefon, bankovní účet vedený na jméno žadatele, věk 18 – 65 let a státní občanství ČR.

U nižších částek jsou peníze odeslány na účet po vyplnění žádosti, u vyšších částek je to do 24 hodin po schválení.

Výhody půjčky bez úroků

  • Vybírat můžete ze dvou variant, každá má jiné výhody.
  • Společnost nenahlíží do registru dlužníků.
  • Žádat mohou nejen zaměstnanci, ale i maminky na mateřské dovolené, důchodci či studenti.
  • Společnost poskytuje individuální přístup s návrhem přijatelného řešení a nízkých úroků.
  • Flexibilita půjček od malých částek po ty větší a to až do výše 300 000 Kč.
  • Klientem se může stát každý – lidé zadlužení, se záznamem v registru dlužníků, lidé na sociálních dávkách, lidé ve zkušební době.
  • Nezávazná žádost – v případě vámi neakceptovatelných podmínek si peníze nemusíte půjčovat.
 

Máte zájem o půjčku?

 

Společnost INTERSTORE CAPITAL s.r.o. není zprostředkovatelem ani poskytovatelem půjčky, nýbrž pouze správcem reklamních kampaní a správcem této domény. Společnost INTERSTORE CAPITAL s.r.o. je vázaným zástupcem firmy VOLSOR s.r.o., IČO: 013 85 011; DIČ: CZ01385011 sídlem Praha 1, Staré Město, Na Příkopě 392/9, PSČ 110 00 zapsaná v obchodním rejstříku, vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 201387 Tyto Internetové stránky jsou napojeny na automatizovaný systém Volsor na vyhledávání finančních služeb, a to konkrétně půjček, zápůjček, úvěrů nebo jiných obdobných finančních služeb (dále též jen Systém). Systém pouze zpracovává žádosti zájemců o finanční služby třetích osob – úvěrových společností. Systém samostatně neposkytuje žádné finanční služby, pouze spojuje zájemce o finanční služby s úvěrovými společnostmi.

 

Copyright © 2015 - 2019 XXLCredit.cz. *Informace uvedené na těchto stránkách jsou pouze orientační a nemusí být aktuální. Podmínky se liší podle vybrané úvěrové společnosti.