Stránka je zabezpečena pomocí SSL

Půjčka bez rizika

 

Existuje nějaká půjčka, která je bezriziková? Bohužel vás zklameme, ale neexistuje. Na druhou stranu vyšší daného rizika ovlivňuje samotný klient více než si myslí. Ano, přesně tak, jsme to my na kom leží 99% zodpovědnosti. Samozřejmě existují více a méně rizikové půjčky, ale pokud jsme zodpovědný dlužník dokážeme daný “risk” snížit na minimum. Rychlá půjčka bez rizika pro každého přestavuje něco jiného.

Jaká půjčka je nejméně riziková?

Pokud se budeme bavit o bezpečnosti jsou přece jenom bankovní půjčky o něco spolehlivější než ty nebankovní. V bankovním sektoru máme ve většině případech možnost pojištění v případě našeho úpadku a nebo neschopnosti úvěr zvládnout. Neobvyklé také není odpuštění několika splátek a nebo předčasného splacení zdarma. Bohužel žádná banka nepůjčí každému, proto se můžeme obrátit na nebankovní sféru. I trh s nebankovními půjčkami zaznamenal mnoho změn. Rozhodně není nebankovní půjčka už tak riziková jako tomu bylo kdysi. Mnoho poskytovatelů opustilo Českou republiku, protože se zde výrazně zvýšily nároky na poskytování spotřebitelského úvěru. Na jednu stranu je to jistě dobře, ale na tu druhou dosáhne na půjčku mnohem méně lidí.

půjčka bez rizika

Půjčka bez rizika a bez náhledu do registrů?

Půjčka, kde nebylo nahlíženo do registru dlužníků je na ústupu. Všechny společnosti nyní musí kontrolovat solventnost svých klientů a tudíž je nutné i potvrzení o příjmech. Alternativou mohou být soukromí investoři, ale zde je riziko předlužení opravdu velmi vysoké.

Jak snížit riziko dluhové pasti?

Chcete si půjčit, ale bojíte se dluhové pasti? Lidé, kteří se dostanou do velkých problémů většinou jednají a až poté přemýšlejí nad svou situací. Tím, že si naberou několik krátkodobých úvěrů ničemu nepomohou, ale svou situaci pouze zhorší. Následně hledají někoho, kdo by jim půjčil na splacení minulých půjček. Přitom by jejich problém vyřešil jeden velký úvěr s delší dobou splatnosti, jenž by je příliš nezatěžoval velkými splátkami nebo zbytečnými sankcemi.

 

Máte zájem o půjčku?

 

Společnost INTERSTORE CAPITAL s.r.o. není zprostředkovatelem ani poskytovatelem půjčky, nýbrž pouze správcem reklamních kampaní a správcem této domény. Společnost INTERSTORE CAPITAL s.r.o. je vázaným zástupcem firmy VOLSOR s.r.o., IČO: 013 85 011; DIČ: CZ01385011 sídlem Praha 1, Staré Město, Na Příkopě 392/9, PSČ 110 00 zapsaná v obchodním rejstříku, vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 201387 Tyto Internetové stránky jsou napojeny na automatizovaný systém Volsor na vyhledávání finančních služeb, a to konkrétně půjček, zápůjček, úvěrů nebo jiných obdobných finančních služeb (dále též jen Systém). Systém pouze zpracovává žádosti zájemců o finanční služby třetích osob – úvěrových společností. Systém samostatně neposkytuje žádné finanční služby, pouze spojuje zájemce o finanční služby s úvěrovými společnostmi.

 

Copyright © 2015 - 2019 XXLCredit.cz. *Informace uvedené na těchto stránkách jsou pouze orientační a nemusí být aktuální. Podmínky se liší podle vybrané úvěrové společnosti.