Stránka je zabezpečena pomocí SSL

Nejlevnější povinné ručení

 

Pojištění odpovědnosti z provozu vozidla, jinými slovy povinné ručení. Jeho hlavním účelem je chránit třetí osoby při poškození majetku a nebo jejich zdraví provozem vozidla. Ze zákona vyplývá, že je toto pojištění povinné pro každého, kdo užívá motorové vozidlo. Uzavřením pojistné smlouvy vzniká pojištění zodpovědnosti z provozu vozidla, nevztahuje se pouze na automobily, ale i motocykly a nebo nákladní auta. Po podepsání smlouvy získá pojistitel takzvanou zelenou kartu. Tento dokument platí v České republice, ale i v ostatních zemích evropské unie a udává skutečný stav vozidla. V tomto článku si ukážeme nejlevnější povinné ručení a mnoho dalšího.

Jak postupovat v případě nehody?

V případě, že nastane dopravní nehoda jste povinni oznámit svému pojistitelovi co v nejkratší době, že došlo ke škodné události. Dále je nutné, aby jste postupovali podle pokynů společnosti u které bylo pojištění sjednáno a předložit potřebné dokumenty, které po vás budou vyžádány.

nejlevnější povinné ručení

Dárek od nás ke každé smlouvě!

Ke každé smlouvě od nás získáte odměnu v podobě slevového šeku v hodnotě 100 Kč na nákup na Mall.cz

Nejlevnější povinné ručení 2018

V roce 2018 už nemusíte navštěvovat pobočky pojišťoven a nebo obvolávat desítky společností. Naše online srovnání vám pomůže najít to nejlevnější povinné ručení během pár vteřin. Stačí vyplnit pouze krátký a nezávazný formulář a ihned získáte veškeré nabídky. Celá tato služba je zdarma, tak proč to nezkusit. Nechceme plýtvat vaším drahocenným časem, který lze využít jistě jinak než vysedáváním celé hodiny u počítače.

Povinné ručení jen za pár set korun ročně!

85 % obyvatel s námi ušetří na pojištění.
4 150 Kč je průměrná úspora našeho klienta.
Okamžité porovnání stovek nabídek od pojišťoven.

Nejlevnější povinné ručení online

Díky našemu rychlému porovnání povinného ručení můžete ušetřit až 60% nákladů! Pečlivě vybereme nabídku, která vám bude sedět jako ulitá přesně podle parametrů vozidla. Můžeme nabídnout velké portfolio pojišťoven, a proto se nestane, že by jste později narazil/a na lepší nabídku.

Nejlevnější povinné ručení kalkulačka

Může se jednat o osobní automobil, elektromobil, užitkový automobil, motocykl, tahač, traktor, přípojné vozidlo nebo nákladní auto. Pro užití v běžném provozu, pokud provozujete taxislužbu, autoškolu, nebo převážíte nebezpečné náklady. Důležitý je také samozřejmě výkon motoru v kW, rok výroby vozidla a dále výrobce a model vozidla.

Příklady cen povinného ručení:

Škoda Fabia (1.2/47 kW) – 1 181 Kč/rok
Peugeot 307 (1.4/55 kW) – 1 714 Kč/rok
Ford Mondeo (1.6/85 kW) – 1 714 Kč/rok
Škoda Octavia (1.9/81 kW) – 1 798 Kč/rok

Získejte nezávaznou nabídku, stačí vyplnit nezávazný formulář

Povinné ručení Vám dokážeme zařídit až o polovinu levněji něž jinde.

 

Máte zájem o půjčku?

 

Společnost INTERSTORE CAPITAL s.r.o. není zprostředkovatelem ani poskytovatelem půjčky, nýbrž pouze správcem reklamních kampaní a správcem této domény. Společnost INTERSTORE CAPITAL s.r.o. je vázaným zástupcem firmy VOLSOR s.r.o., IČO: 013 85 011; DIČ: CZ01385011 sídlem Praha 1, Staré Město, Na Příkopě 392/9, PSČ 110 00 zapsaná v obchodním rejstříku, vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 201387 Tyto Internetové stránky jsou napojeny na automatizovaný systém Volsor na vyhledávání finančních služeb, a to konkrétně půjček, zápůjček, úvěrů nebo jiných obdobných finančních služeb (dále též jen Systém). Systém pouze zpracovává žádosti zájemců o finanční služby třetích osob – úvěrových společností. Systém samostatně neposkytuje žádné finanční služby, pouze spojuje zájemce o finanční služby s úvěrovými společnostmi.

 

Copyright © 2015 - 2019 XXLCredit.cz. *Informace uvedené na těchto stránkách jsou pouze orientační a nemusí být aktuální. Podmínky se liší podle vybrané úvěrové společnosti.