Stránka je zabezpečena pomocí SSL

Nebankovní půjčky pro studenty ihned

 

Neustále řešíte jak zaplatit školné? Pokud vás překvapily nečekané výdaje, které nejste schopni uhratit ze své brigády mohou vám pomoci nebankovní půjčky pro studenty ihned. Tyto služby poskytují samozřejmě i banky. Je jen na vás, jakou formu úvěru si vyberete. Studentské půjčky se mohou přizpůsobit tomu, že váš příjem není stabilní a proto jsou velmi často bez poplatků.

Nebankovní půjčky pro studenty ihned – požadavky

Pokud se rozhodnete požádat si o tuto službu je nutné, aby jste měli alespoň nějaký doložitelný příjem z brigády. Většina nebankovních společností od vás může vyžadovat doložení příjmu formou výpisu z bankovního účtu. Žádat mohou studenti středních a vysokých škol, kterým je mezi 18 – 26 lety. Pro vyplnění formuláře budete potřebovat email, mobilní telefon, platný Občanský průkaz a bankovní účet. Dále může být nutné doložit potvrzení o studiu, které by vám měli vystavit zdarma na sekretariátu školy, kterou navštěvujete.

nebankovní půjčky pro studenty ihned

Rychlá půjčka pro studenty – kolik mohu získat?

Na první pohled se může zdát, že je v České republice vzdělání zadarmo, ale rozhodně tomu tak není. Například nákup učebnic, pronájem koleje a mnoho dalších běžných výdajů, které musí student poplatit se může vyšplhat až na několik tisíc měsíčně. Pokud studujete soukromou školu jsou tyto poplatky ještě mnohem vyšší. Stále více rodičů usiluje o to, aby se jejich ratolesti osamostatnili co nejdříve a proto jim s financemi příliš nepomáhají.

Studentské půjčky – na co si dát pozor

Ne každá studentská půjčka je výhodná. Nejdříve poproste o nějaké peníze navíc své rodiče určitě vám pomohou. Pořád je lepší dlužit rodičům než bance nebo nebankovní společnosti. Pozor na půjčky od soukromých osob, které se velmi často objevují v časopisech nebo na internetu. Raději si vyberte ověřenou společnost o které 100% víte, že je férová a transparentní. S tím vám mohou pomoci uživatelské recenze, samozřejmě na jiných webech než si půjčujete.

 

Máte zájem o půjčku?

 

Společnost INTERSTORE CAPITAL s.r.o. není zprostředkovatelem ani poskytovatelem půjčky, nýbrž pouze správcem reklamních kampaní a správcem této domény. Společnost INTERSTORE CAPITAL s.r.o. je vázaným zástupcem firmy VOLSOR s.r.o., IČO: 013 85 011; DIČ: CZ01385011 sídlem Praha 1, Staré Město, Na Příkopě 392/9, PSČ 110 00 zapsaná v obchodním rejstříku, vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 201387 Tyto Internetové stránky jsou napojeny na automatizovaný systém Volsor na vyhledávání finančních služeb, a to konkrétně půjček, zápůjček, úvěrů nebo jiných obdobných finančních služeb (dále též jen Systém). Systém pouze zpracovává žádosti zájemců o finanční služby třetích osob – úvěrových společností. Systém samostatně neposkytuje žádné finanční služby, pouze spojuje zájemce o finanční služby s úvěrovými společnostmi.

 

Copyright © 2015 - 2019 XXLCredit.cz. *Informace uvedené na těchto stránkách jsou pouze orientační a nemusí být aktuální. Podmínky se liší podle vybrané úvěrové společnosti.