Stránka je zabezpečena pomocí SSL

Nebankovní půjčka na bydlení

 

Půjčit si na financování vlastního bydlení je běžná věc. Obvykle navštívíme svoji banku a žádáme o úvěr či hypotéku tam. Může nám i nebankovní společnost nabídnout půjčku, která by měla podobné parametry jako úvěr v bankovním sektoru? Právě na to si posvítíme v dnešním článku. Rychlá nebankovní půjčka na bydlení ano nebo ne?

Nebankovní půjčka na bydlení – rekonstrukce bytu

Většina nebankovek vám nezapůjčí více než 300 000 korun, ale to neznamená, že by jste tyto peníze nemohli využít na zvelebení domácnosti. I za nižší částku se dá rekonstruovat kuchyň, obývací pokoj, či koupelna. Jak finance získat? Není to nic těžkého postačí vyplnit nezávaznou žádost na webu. Připravte si mobilní telefon, platný doklad totožnosti, email a bankovní účet. Výši případných splátek se dozvíte ihned po schválení žádosti, které nikdy netrvá déle než 30 minut. Poté je na vás, zda na nabídku přistoupíte a nebo ne. Pokud se rozhodnete, že o půjčku na bydlení zájem nemáte nevadí, stačí ji odmítnout. Nemusíte se bát žádných sankcí a nebo skrytých poplatků. Pokud vám nebude schválena požadována suma může vám být nabídnuta i nižší částka.

nebankovní půjčka na bydlení

Nebankovní půjčka na bydlení bez zástavy nemovitosti

Zástava nemovitosti obvykle nutná není, ale je důležité, aby jste měl/a nějaký doložitelný příjem v podobě zaměstnání a nebo důchodu. Půjčku mohou obdržet také podnikatelé a nebo matky na mateřské dovolené. Některé firmy zvýhodňují mladé rodiny a nebo páry. Partnerská půjčka má to výhodu, že díky spolužadateli lze dosáhnout na nižší úrokovou sazbu a RPSN.

Nebankovní půjčka na nový nábytek

Drobnější úvěry se hodí na nový nábytek v podobě sedací soupravy, konferenčního stolu a nebo obývací stěny. Kdo by si nechtěl zvelebit bydlení. Zvolte si takovou dobu splatnosti a výši splátek, která vám bude vyhovovat dlouhodobě. Výhodou je pokud máte možnost půjčku předčasně zdarma splatit bez jakýchkoli sankcí.

 

Máte zájem o půjčku?

 

Společnost INTERSTORE CAPITAL s.r.o. není zprostředkovatelem ani poskytovatelem půjčky, nýbrž pouze správcem reklamních kampaní a správcem této domény. Společnost INTERSTORE CAPITAL s.r.o. je vázaným zástupcem firmy VOLSOR s.r.o., IČO: 013 85 011; DIČ: CZ01385011 sídlem Praha 1, Staré Město, Na Příkopě 392/9, PSČ 110 00 zapsaná v obchodním rejstříku, vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 201387 Tyto Internetové stránky jsou napojeny na automatizovaný systém Volsor na vyhledávání finančních služeb, a to konkrétně půjček, zápůjček, úvěrů nebo jiných obdobných finančních služeb (dále též jen Systém). Systém pouze zpracovává žádosti zájemců o finanční služby třetích osob – úvěrových společností. Systém samostatně neposkytuje žádné finanční služby, pouze spojuje zájemce o finanční služby s úvěrovými společnostmi.

 

Copyright © 2015 - 2019 XXLCredit.cz. *Informace uvedené na těchto stránkách jsou pouze orientační a nemusí být aktuální. Podmínky se liší podle vybrané úvěrové společnosti.