Stránka je zabezpečena pomocí SSL

Konsolidace bez registru a zástavy nemovitosti

 

Už jste někdy litovali nějakého rozhodnutí, které nejde vrátit zpět? Určitě nemusíte dlouho pátrat v paměti na to, aby jste si nějaké vybavili. Vyřčená slova už zpátky nevezme, ani podepsané smlouvy z minulých let, ale existuje nějaké odlehčení? Může stačit omluva a co nevýhodné půjčky? Někteří lidé mají tři, pět a nebo dokonce deset úvěrů. Často se stává, že ani neví, kde všude jsou zadluženi. Pomoci nám může konsolidace bez registru a zástavy nemovitosti, jedná se o jednoduché sloučení všech finančních závazků do jednoho.

Nebankovní konsolidace půjček se záznamem v registru dlužníků

Banky nabízejí konsolidace nejen v reklamních spotech, ale i časopisech nebo na bilboardech. Zní to sice všechno moc pěkně, ale spojit veškeré dluhy do jedné splátky nakonec není tak snadné jak se zdá. Lidé, kteří žádají o tuto pomoc mají v 80% příkladů záznam v registru dlužníků, což je pro bankovní domy velký problém přes, který se nedokážou přenést. Vaše žádost bude jednoduše zamítnuta. Proto je někdy lepší obrátit se na férovou mimobankovní společnost, u které je nebankovní konsolidace půjček se záznamem v registru dlužníků možná ihned.

konsolidace bez registru a zástavy nemovitosti

Konsolidace bez ručení, kde o ni požádat?

O sloučení půjček do jedné můžete požádat na pobočce dané společnosti a nebo online na našem webu. Není žádným problémem konsolidovat úvěry, kreditky, kontokorenty a nebo leasing. Stačí vyplnit krátkou žádost a ihned poté budete kontaktováni obchodním pracovníkem.

Konsolidace bez registru a zástavy nemovitosti do několika minut?

Zástava nemovitosti při konsolidování úvěrů není nutná pokud se nejedná o příliš velkou částku. U sum nad 1 000 000 Kč se připravte na to, že budete muset zastavit pozemek a nebo nemovitost. Rozhodně zkuste své půjčky sloučit do jedné, protože výrazně snížíte své náklady a také ušetříte mnoho času. Zbavte se předražených půjček ještě dnes do několika minut.

 

Máte zájem o půjčku?

 

Společnost INTERSTORE CAPITAL s.r.o. není zprostředkovatelem ani poskytovatelem půjčky, nýbrž pouze správcem reklamních kampaní a správcem této domény. Společnost INTERSTORE CAPITAL s.r.o. je vázaným zástupcem firmy VOLSOR s.r.o., IČO: 013 85 011; DIČ: CZ01385011 sídlem Praha 1, Staré Město, Na Příkopě 392/9, PSČ 110 00 zapsaná v obchodním rejstříku, vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 201387 Tyto Internetové stránky jsou napojeny na automatizovaný systém Volsor na vyhledávání finančních služeb, a to konkrétně půjček, zápůjček, úvěrů nebo jiných obdobných finančních služeb (dále též jen Systém). Systém pouze zpracovává žádosti zájemců o finanční služby třetích osob – úvěrových společností. Systém samostatně neposkytuje žádné finanční služby, pouze spojuje zájemce o finanční služby s úvěrovými společnostmi.

 

Copyright © 2015 - 2023 XXLCredit.cz. *Informace uvedené na těchto stránkách jsou pouze orientační a nemusí být aktuální. Podmínky se liší podle vybrané úvěrové společnosti.