Stránka je zabezpečena pomocí SSL

Jak vydělat peníze na internetu

 

Peníze a zase jen peníze. Všichni je chceme, ale ne každý je schopný pro to něco udělat. Dnes si povíme jak vydělat peníze na internetu. Určitě se denně setkáváte s nabídkami jak zhodnotit své peníze o desítky procent měsíčně nebo dokonce zhodnocení denně, které je vyšší než kdekoli jinde. V první řadě nebuďte naivní a přemýšlejte. V 99% se jedná o takzvaný HYIP? Co to znamená? Jedná se o zkratku  High Yield Investment Program. Vysokovýnosový investiční program. Jedná se o podvod! Tvůrci slibují velké zhodnocení za malý počáteční vklad. Vše vypadá opravdu pohádkově. Investujete peníze a vyděláváte. Je to úžasné.

Řeknete dalším kamarádům ať se připojí. Z toho vy čerpáte bonusy. Životnost těchto programů, ale většinou končí do několika měsíců (ve výjimečných případech podvod trvá i řadu let), ale o to více je podvedených, protože investoři se domnívají, že jde o výhodnou investici. Téměř ve 100% případů přijdete o vše, co jste do projektu investovali.

jak vydělat peníze na internetu

Jak poznám, že se jedná o HYIP?

Jednoduše řečeno měl by to poznat každý člověk se selským rozumem. Tyto projekty se vyznačují zhodnocením. které nikde jinde není. Vedení firmy nelze dohledat.

Jak vydělat peníze: Co opravdu funguje?

Online poker

Asi si říkáte. Fuj! Hazard, ruce pryč. Poker je spíše dovednostní hrou. Pokud vám někdo tvrdí, že se živí hraním rulety nebo hraním hracích automatů jedná se o opravdovou HLOUPOST, ale věřte tomu, že u pokeru tomu tak není. Možná tomu stále nevěříte, ale existuje několik desítek až stovek Čechů, kteří se živí hraním online pokeru na internetu. Pokud by vás to opravdu zajímalo připravte se na to, že se tomu budete muset věnovat na 100%. Studovat herní taktiku, soupeře a mnoho dalších věcí. Nejsou to lehce vydělané peníze, ale možná se na to hodíte právě vy. Je důležité si vybrat jaký herní styl vám vyhovuje. Velmi důležitý je money management. Pokud neoplýváte disciplínou není poker nic pro vás. Musíte se řídit jistými pravidly. Pokerový hráč není gambler jak si mnozí myslí. Pokud chcete něco dokázat musíte se o danou věc opravdu zajímat. Tato možnost výdělku je opravdu možná.

Investování na burze

Ne, že by v tomto odvětví nebyli podvodníci, ale investicí do cenných papírů si můžete zajistit velmi příjemnou budoucnost. Žádný učený z nebe nespadl. Čeká vás dlouhá cesta, ale dá se zvládnout. Pokud jste si už zvolili nějakou platformu, kde budete obchodovat, zkuste to nejdříve s takzvanými “paper money” na demo účtu. Jedná se o virtuální peníze se kterými si můžete vše nacvičit. Vše si můžete osahat např. u brokera eToro nebo na Plus500.  Mnoho lidí má portfolio dividendových akcií ze kterého získává neustále peníze. Může se jednat o velké firmy typu: Nike, Blizzard, Pepsi atd. Investováním na burze se dá hezky uživit, ale nic není hned.

Bitcoin – kryptoměny

V první řadě bychom si měli říci co to kryptoměna vůbec je. Je to typ digitální měny, která se opírá o kryptografii pro řetězení digitálních podpisů jednotlivých převodů, peer-to-peer sítě a decentralizace. Nejznámější a nejrozšířenější kryptoměnou je Bitcoin. Nyní si můžete v mnoha obchodech zakoupit zboží pomocí Bitcoinu. Tato měna vznikla v roce 2009 v Číně. Kdyby jste v této době investovali pouze 1 000 Kč tak jste dnes milionáři. Protože aktuální cena jednoho BTC k dnešnímu dni (10.5.2017) je 1734 dolarů (aktuální kurz Bitcoinu). Cena se samozřejmě neustále mění. Jak je možné, že je “jedna virtuální mince” tak drahá. Kryptoměny umožňují při nakupování absolutní anonymitu. Nikdo je nereguluje. V Číně je Bitcoin velmi oblíbený a od toho se i odvíjí jeho cena. Bohužel se i za ně dají koupit drogy nebo zbraně aniž by vás nikdo vystopoval.

Tím nikoho nenabádáme, ale snažíme se říci, že je toto odvětví velmi zajímavé. Existuje celá řada jiných virtuálních měn do kterých můžete také investovat. Pokud Vás Bitcoin zaujal, zde je návod jak Bitcoin koupit.

Internetový obchod

Stále více lidí si otevírá takzvané eshopy. Jedná se o internetový obchod s různým druhem zboží. Pokud najdete dobrého dodavatele nebo máte nápad na jednoproduktový eshop určitě doporučujeme vyzkoušet.

Psaní PR článků

Rádi píšete články na jakékoli téma? Nabídněte své služby na internetu a vydělejte si příjemné peníze.

Affilate marketing

Tuto možnost nabízí velké společnosti. O co se jedná? Budete propagovat stránky s produktem či službou a když někdo provede objednávku dostanete provizi. Rychlé a jednoduché. Díky affiliate marketingu si dnes můžete přijít na opravdu velké peníze.

Existutuje celá řada způsobů jak vydělat, ale buďte vždy opatrní a používejte zdravý rozum. Pokud Vás zajímají další tipy na to jak peníze vydělat či je investovat, mrkněte na web Moneyo.

 

Máte zájem o půjčku?

 

Společnost INTERSTORE CAPITAL s.r.o. není zprostředkovatelem ani poskytovatelem půjčky, nýbrž pouze správcem reklamních kampaní a správcem této domény. Společnost INTERSTORE CAPITAL s.r.o. je vázaným zástupcem firmy VOLSOR s.r.o., IČO: 013 85 011; DIČ: CZ01385011 sídlem Praha 1, Staré Město, Na Příkopě 392/9, PSČ 110 00 zapsaná v obchodním rejstříku, vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 201387 Tyto Internetové stránky jsou napojeny na automatizovaný systém Volsor na vyhledávání finančních služeb, a to konkrétně půjček, zápůjček, úvěrů nebo jiných obdobných finančních služeb (dále též jen Systém). Systém pouze zpracovává žádosti zájemců o finanční služby třetích osob – úvěrových společností. Systém samostatně neposkytuje žádné finanční služby, pouze spojuje zájemce o finanční služby s úvěrovými společnostmi.

 

Copyright © 2015 - 2023 XXLCredit.cz. *Informace uvedené na těchto stránkách jsou pouze orientační a nemusí být aktuální. Podmínky se liší podle vybrané úvěrové společnosti.