Stránka je zabezpečena pomocí SSL

BLESK peněženka

 

Tato karta je první předplacená platební karta v České republice. Můžete s ní nakupovat v obchodech, v restauracích nebo na internetu. Její velkou výhodou je anonymita a to, že není spojena s bankovním účtem, což zaručuje větší bezpečnost. Nemusíte se bát, že někdo vaše osobní údaje zneužije. Mějte kontrolu nad svými financemi, to vše vám zajistí BLESK peněženka.

půjčka bez registru a skrytých poplatků ještě dnes

BLESK peněženka

Na co všechno mohu kartu využít?

– plaťte na internetu stejně jako by jste to dělali s klasickou platební kartou

– spojením Blesk peněženky a vašeho chytrého telefonu můžete nakupovat aplikace, hry, hudbu a filmy na Google Play nebo APP store.

– skvělá možnost pro vaše děti. Nabijte kapesné vaší ratolesti přímo do karty díky přihlášení do Moje Blesk peněženka

– plaťte v zahraničí a vybírejte peníze na všech svých cestách. POZOR! pokud chcete používat kartu mimo republiku musíte ji plně ověřit ZDE

– nabijte si účet na internetových hernách  nebo sázejte

– rezervace vstupenek

– a mnohem více

Kde se mohu Blesk Peněženku zakoupit a kolik stojí?

Můžete si ji koupit v mnoha trafikách po celé České republice za cenu pouze 69,- Kč

krátkodobá půjčka bez registru

Jak se BLESK peněženka aktivuje?

Aktivujete ji zavoláním na číslo: 267 197 097 (pouze z českého telefonního čísla). Zvolte aktivaci a zadejte poslední 4 čísla z přední strany vaší karty. Také je nutné zadat ze zadní strany pětimístný aktivační kod z Bezpečnostní kartičky, kterou naleznete uvnitř balení s BLESK peněženkou. Zmiňovanou kartičku si schovejte na bezpečném místě.

Jak se BLESK peněženka dobíjí?

– přes SAZKA terminál

– pomocí platební karty

– pomocí českého bankovního účtu

– přes bankomat České spořitelny

Moje BLESK peněženka byla zablokovaná, co mám dělat?

V tomto případě kontaktujte zákaznickou linku na čísle: 267 197 097. Pro změnu pinu využijte stejné číslo.

Aktuální ceník veškerých služeb naleznete na oficiálních stránkách BLESK peněženky. Pokud nemáte bankovní účet doporučujeme tuto výhodnou službu využít.

 

Máte zájem o půjčku?

 

Společnost INTERSTORE CAPITAL s.r.o. není zprostředkovatelem ani poskytovatelem půjčky, nýbrž pouze správcem reklamních kampaní a správcem této domény. Společnost INTERSTORE CAPITAL s.r.o. je vázaným zástupcem firmy VOLSOR s.r.o., IČO: 013 85 011; DIČ: CZ01385011 sídlem Praha 1, Staré Město, Na Příkopě 392/9, PSČ 110 00 zapsaná v obchodním rejstříku, vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 201387 Tyto Internetové stránky jsou napojeny na automatizovaný systém Volsor na vyhledávání finančních služeb, a to konkrétně půjček, zápůjček, úvěrů nebo jiných obdobných finančních služeb (dále též jen Systém). Systém pouze zpracovává žádosti zájemců o finanční služby třetích osob – úvěrových společností. Systém samostatně neposkytuje žádné finanční služby, pouze spojuje zájemce o finanční služby s úvěrovými společnostmi.

 

Copyright © 2015 - 2023 XXLCredit.cz. *Informace uvedené na těchto stránkách jsou pouze orientační a nemusí být aktuální. Podmínky se liší podle vybrané úvěrové společnosti.