Půjčka s nízkým úrokem

Půjčka s nízkým úrokem

Mediální masáže o tom, jak jsou půjčky výhodné máme jistě všichni dost. Reklamní spoty jsou plné nízkých úroku a to už od 3%, ale skoro nikdy nevidíte v reklamě jasné “do”. Bohužel nikdy většině klientům nepůjčí s takto malými přeplatky. Jak je to tedy možné, jedná se o klamání spotřebitele? Jaká půjčka s nízkým úrokem se skutečně vyplatí?

Rychlá půjčka s nízkým úrokem v bance

Jak velkou úrokovou sazbu dostanu pokud budu o půjčku žádat v bance? Na toto se ptá mnoho klientů. Pomohou vám online kalkulačky, které tedy nejsou úplně přesné, ale nastíní vám celkovou výši nákladů na úvěr. Pokud chcete vědět přesnou cenu vyplňte online žádost a nebo si zajděte rovnou na pobočku, kde vám sdělí víc. Berte na vědomí, že musí posoudit vaše příjmy, výdaje a dosavadní plnění finančních závazků, pokud nějaké máte. Od toho se odvíjí úroková sazba. Samozřejmě nesmíme zapomenout na výší a počtu sjednaných splátek. Také je velmi důležité o jaký úvěr jde a to, zda je účelový a nebo bezúčelový.

půjčka na účet
půjčka na účet

Půjčka s malým úrokem u nebankovní společnosti

Obecně platí, že čím větší riziko pro nebankovního poskytovatele představujete, tím vyšší úrokovou sazbu můžete očekávat. Právě proto se problémovým klientům, kteří jsou v registru obvykle nepodaří půjčku získat a když ano tak za nevýhodných podmínek. Pokud hledáte půjčku s nízkým úrokem nebo dokonce žádným přeplatkem doporučujeme vyhledat úvěry zdarma. Sice vám nevypůjčí sta tisíce, ale sumu do 20 000 Kč zdarma není zas tak těžké obdržet. Doba splatnosti u těchto krátkodobých úvěrů není vyšší než jeden měsíc, ale dá se za případný poplatek prodloužit.

Půjčka s nízkým úrokem mimo banku a její výhody

  • nízké nebo dokonce žádné přeplatky
  • rychlé vyřízení z domu
  • nepotřebujete ručitele ani zástavu nemovitosti

Půjčka s nízkým úrokem mimo banku a její nevýhody

  • nízká doba splatnosti
  • vysoké sankce při opožděné splátce
  • peníze mohou být převedeny pouze na bankovní účet

 

NEZÁVAZNÁ ŽÁDOST O NEBANKOVNÍ PŮJČKU
NEZÁVAZNÁ ŽÁDOST O NEBANKOVNÍ PŮJČKU
Půjčka s nízkým úrokem
5 (100%) 1 hlasů

Další články