Víkendová půjčka

Víkendová půjčka

Výpadek finanční stability může postihnout kohokoli. Nejhorší na tom je, že je to v době, kdy to člověk očekává nejméně. Připravujete velkou rodinnou oslavu, ale elektrická trouba vypověděla službu zrovna, když jste se chystali upéct prosolenou kachnu? Co teď, všichni se těší na vaši pohostinnost a vy nemáte co po psu hodit. Zachrání to víkendová půjčka ihned?

Víkendová půjčka ihned na účet

Půjčka v týdnu není žádný problém, ale co dělat, když nastal víkend a člověk potřebuje finanční pomoc. Existují nějaké nonstop úvěry? Ano, některé nebankovní společnosti vám půjčí i mimo pracovní dny.

Hotovostní půjčka od CreditPortal

Prvním poskytovatelem, který se zabývá víkendovými půjčkami je CreditPortal. Služba jménem Credit 30 je určena pro klienty, kteří potřebují finanční injekci hned bez čekání. O půjčku je možné požádat na webu a nebo na telefonní lince: 222 209 011. Peníze si následně vyzvednete na kterékoli čerpací stanici EuroOil, která má po České republice více než 190 poboček.

Půjčka přes víkend bez registru od Providentu

Pokud se vám první varianta nezamlouvá sáhněte po půjčce od Providentu. Ta je převedena na váš bankovní účet a nebo formou hotovosti. Výhodou je, že nemusíte nikam chodit, peníze vám donese až do domu obchodní zástupce společnosti, stačí se seznámit se smlouvou a po podpisu jsou peníze vaše.

půjčka na účet
půjčka na účet

Výhody víkendových půjček

  • finance jsou ihned k dispozici
  • schválení do několika minut
  • možnost zápůjčky i vyšších sum

Nevýhody víkendových půjček

  • vysoká úroková sazba a RPSN
  • nižší doba splatnosti

Pokud si hodláte půjčit o víkendu musíte počítat s tím, že přeplatíte mnohem více než u běžné půjčky. Je to stejné jako kdyby jste volali zámečníka v sobotu ráno, bude mít vyšší sazby než v pracovní den. Ať už je neděle nebo svátek snažte se těmto úvěrům vyhnout a nebo o něj požádat pouze ve výjimečných situacích.

 

NEZÁVAZNÁ ŽÁDOST O NEBANKOVNÍ PŮJČKU
NEZÁVAZNÁ ŽÁDOST O NEBANKOVNÍ PŮJČKU
Víkendová půjčka
5 (100%) 1 hlasů

 

 

 


Další články