Půjčka na vybavení domácnosti

Půjčka na vybavení domácnosti

Omítka se už odlupuje a nábytek ve všech místnostech je starší než vy? Přemýšlíte o renovaci svého bytu a nebo rodinného domu? Pokud člověk nesáhne hluboko do kapsy pořídí si maximálně nový věšák do předsíně. Na některých věcech by se příliš šetřit nemělo a nábytek je jednou z nich. Důležitá je funkčnost věci a estetická stránka. Je to moc příjemný pocit, když máte celý byt sladěný, že to pochválí i vaši kamarádi, kteří vás přijeli navštívit. Jak tedy nejlépe financovat zvelebení rodinného krbu? Vyplatí se půjčka na vybavení domácnosti?

Bankovní půjčka na vybavení domácnosti

Banka vám jistě nabídne účelový spotřebitelský úvěr, který má řadu výhod. Jednou z nich je nízká úroková sazba, ale počítejte s tím, že budete muset doložit veškeré faktury za nakoupené zboží. Tímto typem úvěru lze financovat pouze takové věci, které máte uvedeny ve smlouvě. Pokud by jste toto pravidlo porušili může poskytovatel půjčky od smlouvy odstoupit a vy budete nuceni částku vrátit.

Druhou možností je neúčelový úvěr bez zástavy nemovitosti. Všechny banky vám dnes dokáží půjčit i bez toho aniž by jste předkládali doklady na co si zápůjčku berete.

U opravdu vysokých investic můžete sáhnout po hypotéce na rekonstrukci bytu.

půjčka na účet
půjčka na účet

Nebankovní půjčka na vybavení domácnosti

Peníze na financování nábytku vám zprostředkuje i prodejce daného zboží. Jedná se o nákup na splátky, ale většinou není příliš výhodný. Zajímavou alternativou je nebankovní půjčka na vybavení domácnosti. Velmi často o ni žádají i lidé se záznamem v registru dlužníků a nebo s nižšími příjmy. Na druhou stranu musíte počítat s tím, že ve výsledku přeplatíte vyšší částku než v bance.

Vyplatí se rekonstrukce bytu?

Odpověď je individuální, záleží na tom v jakém stavu se vaše nemovitost nachází. V některých případech je nutná kompletní přestavba. Doporučuje vyzkoušet bankovní půjčky, které jsou na rekonstrukci určené.

NEZÁVAZNÁ ŽÁDOST O NEBANKOVNÍ PŮJČKU
NEZÁVAZNÁ ŽÁDOST O NEBANKOVNÍ PŮJČKU
Půjčka na vybavení domácnosti
5 (100%) 1 hlasů

 


Další články