Půjčka na op soukromý investor

Půjčka na op soukromý investor

Mnoho lidí už počítá s tím, že půjčku v bance nezískají kvůli nízkému příjmu, jsou ve zkušební době a nebo mají příliš mnoho negativních záznamů v registru. Jaké možnosti se naskytují pokud nás odmítne banka? Proč nevyzkoušet nějakou nebankovní společnost, ty přece půjčí téměř každému. Ano, proč ne. Díky platnosti nových zákonů jsou tyto úvěry bezpečnější než kdykoli předtím. To je sice pravda, ale na druhou stranu musí splňovat při posuzování žádostí téměř stejná kritéria jako banka, proto se může stát, že ani tam žádné peníze nedostanete. Tak co potom? V bance i mimo ni mě odmítli. Jedinou možností může být půjčka na op soukromý investor, ale vyplatí se a je skutečně bezpečná?

Je půjčka od soukromého investora bezpečná?

Na rovinu můžeme říci, že půjčky od soukromých investorů bezpečné nejsou nebo alespoň většina z nich. Obvykle je vyhledávají lidé, kteří jsou již předluženi, mají exekuce a nebo jsou v insolvenci. Určitě se najdou lidé, kteří chtějí dané osobě pomoc, ale na tu narazíte jen zřídka. Opravdu nás zaráží inzeráty lidí, kteří píši, že za peníze udělají cokoli jen, aby ulevili finanční tísni. Nejhorší na tom je, že poté mohou skončit ještě hůře než jsou na tom teď.

Na co si dát pozor – půjčka na op soukromý investor

Když už si chcete vzít půjčku od soukromého investora buďte opatrní a ihned nepodepisujte smlouvu. Rozhodně si dejte pozor na zpoplatněné linky, kde si účtují až 99,- za každou započatou minutu. Nejvíce lidí naletí, těm, kteří vyžadují ne malé částky předem. Po zaplacení tohoto poplatku neuvidí jistinu ani půjčku.

 

rychlá půjčka bez příjmu
rychlá půjčka bez příjmu

Půjčka na op od soukromého investora – možné výhody

  • půjčka pro ty, kterým nikdo nepůjčí
  • individuální řešení pro každého
  • vyplacení ihned na ruku
  • půjčka pro kohokoli

Půjčka na op od soukromého investora – možné nevýhody

  • riziko dluhové pasti
  • nevýhodné podmínky
  • extrémně vysoká úroková sazba

 

NEZÁVAZNÁ ŽÁDOST O PŮJČKU BEZ REGISTRU
NEZÁVAZNÁ ŽÁDOST O PŮJČKU BEZ REGISTRU
Půjčka na op soukromý investor
4.5 (90%) 4 hlasů

Další články