Nejlevnější havarijní pojištění

Nejlevnější havarijní pojištění

Havarijní pojištění není povinné, ale rozhodně se vyplatí mít ho uzavřené. K čemu slouží? Především k ochraně vašeho vozidla před poškozením cizí osobou, odcizením, před živelnými pohromami a hlavně před škodami, které vznikly v důsledku havárie. Přímo ve smlouvě najdete pro jaké situace je toto pojištění platné a pro jaké ne. S námi získáte to nejlevnější havarijní pojištění v České republice

Havarijní pojištění, co kryje?

Havarijní pojistku má sjednáno asi 20% řidičů, ale pokud ho nemáte tak v případě nehody zaplatíte vše ze své kapsy. Základní funkcí této služby je, že za vás pojišťovna uhradí škodu na vašem vozidle v případě nehody. Samozřejmě záleží na tom jakou zvolíte spoluúčast, čím bude vyšší, tím je pojistka pochopitelně levnější. Každý den vandalové odcizí v ČR až sedm desítek vozů, což rozhodně není málo. Dále kryje poškození cizím člověkem a nebo živelnou pohromou.

Nejlevnější havarijní pojištění kalkulačka

Jsme zde pro vás 24 hodin denně 7 dní v týdnu. Pomůže vám s výběrem toho nejlevnějšího havarijního pojištění. Jak ušetřit na jeho sjednání? Není to nic těžkého. Vyberte havarijní pojištění z našeho seznamu, které kryje výhradně vaše rizika, to se odvíjí od toho zda žijete na vesnici a nebo ve městě. Také je důležité jak často vozidlo užíváte. Nezapomínejte na to, že cena vašeho vozidla neustále klesá, proto dbejte na to, aby při obnovení smlouvy cena vozu odpovídala pojistné hodnotě. Stačí vyplnit náš nezávazný formulář, který je samozřejmě ZDARMA!

Nejlevnější havarijní pojištění cena

Pokud si u nás sjednáte povinné ručení a havarijní pojištění najednou získáte výraznou slevu. Pokud chcete cenu pojištění ještě o něco srazit dolů a jste zodpovědný řidič s dlouhou dobou bez havárie zvyšte spoluúčast. Také můžete obdržet slevu v případě, že bude vaše vozidlo zabezpečené satelitním vyhledáváním a nebo alarmem.

Nejlepší a nejlevnější havarijní pojištění

Díky naší online kalkulaci získáte jasný přehled nad cenami všech pojišťoven a nebude vám nic bránit vybrat si havarijní pojištění na míru. To, že je něco nejdražší ještě neznamená, že je to nejlepší.

Havarijní pojištění kalkulačka

Nejlevnější havarijní pojištění
5 (100%) 3 hlasů

Další články