SMS půjčka

SMS půjčka – Půjčka i po telefonu

Problémy s penězi může mít kdokoliv a většinou přicházejí v tu nejnevhodnější dobu. Požádat o půjčku proto není žádnou ostudou. Pokud člověk potřebuje peníze opravdu rychle, nemůže příliš počítat s bankovním sektorem, kde bývá vyřizování nejpomalejší. Navíc banky zpravidla nahlížejí do registrů dlužníků a kladou řadu podmínek, jako je potvrzení o příjmech žadatele, u vyšších částech požadují zástavu nemovitostí, uvedení účelu půjčky apd. Některé nebankovní subjekty často inzerují, že registry dlužníků nekontrolují, ovšem to vždy nemusí být pravdou. Další možností je požádat o peníze příbuzné či známé. K tomu se však málokdo odhodlá, neboť mu v tom většinou zabraňuje stud, nebo nedobrá zkušenost. Je sms půjčka bezpečná?

Kde tedy požádat o rychlou půjčku?

Bezkonkurenční peněžní služby a nejvýhodnější půjčky nabízí společnost XXLCredit.cz. Stačí vyplnit formulář na jejich webových stránkách, nebo dokonce použít pouze telefon. V případě okamžité potřeby peněz je sms půjčka tím nejrychlejším a nejsnašším řešením.

nebankovní půjčka
nebankovní půjčka

 SMS půjčka – Jaké jsou podmínky

O rychlou půjčku může požádat osoba ve věku od 18 do 65 let, která je občanem ČR a má zde trvalý pobyt. Další podmínky si poskytovatel již neklade, takže o půjčku může žádat i důchodce, student, matka na mateřské dovolené, dokonce i nezaměstnaný či osoba pobírající sociální dávky. Nemusí se uvádět účel, takže peníze můžete použít na cokoliv, od rekonstrukce bydlení, rozjezd podnikání, zahraniční dovolenou až po nákup automobilu či jiného spotřebního  zboží. Žádosti jsou vyřizovány velice rychle a naprosto diskrétně. Výhodnou službou, kterou XXL Credit také poskytuje, je konsolidace půjček. Znamená to, že pokud máte několik drahých půjček, můžete požádat o jejich sloučení do jedné půjčky a dál budete splácet pouze jednu splátku a k tomu ještě menší než doposud.

SMS půjčka a odpovědi na časté dotazy

  • výše půjček – půjčit si můžete od 500 Kč až do 300 tisíc Kč na dobu splatnosti až 7 let
  • doklady – stačí pouze občanský průkaz k vyplnění formuláře
  • způsob podání žádosti – žádá se prostřednictvím formuláře na webu XXL Credit nebo lze požádat prostřednictvím sms zprávy
  • doba splatnosti – u malé půjčky je to 1-30 dnů, u velké půjčky je splatnost 1-84 měsíců
  • možnost zneužití osobních údajů klienta je vyloučena díky zabezpečenému systému, který zabraňuje úniku dat
  • co musí žadatel splňovat? Věk 18-65 let, občanství ČR a trvalý pobyt v ČR, vlastnit bankovní účet a mít stálý příjem, případně pobírat důchod či jiné sociální dávky. Žádat může o osoba, proti které je vedeno exekuční řízení nebo je evidována v registru dlužníků Solus.
NEZÁVAZNÁ ŽÁDOST O PŮJČKU BEZ REGISTRU
NEZÁVAZNÁ ŽÁDOST O PŮJČKU BEZ REGISTRU
SMS půjčka
5 (100%) 3 hlasů

Další články