Jak ušetřit na dovolenou

Jak ušetřit na dovolenou

Mít nízký příjem ještě neznamená to, že nikdy nikam nepodíváme. Každý člověk by měl jednou za čas vycestovat. Nemusí to být nikam do zahraničí, protože Česká republika nabízí krásné destinace k trávení příjemné dovolené za dobrou cenu. V dnešním článku se budeme zabývat jak ušetřit na dovolenou.

Toužíte po dovolené u moře? Ani to nemusí být nemožné. Díky slevovým portálům lze najít velmi levné zájezdy do zahraničí. Samozřejmě si musíte dát pozor na to, kde si pobyt objednáte. Používejte pouze ověřené weby! Mohlo by se stát, že utratíte desítky tisíc, ale nikam se nepodíváte.

půjčka před výplatou

Jak ušetřit?

Největším výdajem je je jídlo. Pokud se trochu uskromníte a budete kupovat pouze základní potraviny jistě snížíte své náklady. Využijte akčních slev. Můžete ušetřit až 70% z původní ceny zboží.

Lidé, kteří umí zacházet s penězi i když jich nemají příliš se podívají do zahraničí mnohem častěji než ti, kteří žijí od výplaty k výplatě. Ale věřte tomu, že výše příjmu není rozhodující faktor.

Můžete si pomoci prodejem nepotřebných věcí z garáže. Po každé výplatě si dejte stranou 10 – 20%. Samozřejmě čím více tím lépe.  Čím více vyděláte tím více utratíte. Každý člověk, který kdysi vydělával 20 000 Kč měsíčně utratí ze svého platu (myšleno procentuálně) méně než člověk, který si vydělá 50 000 Kč. Pokud jste na tom lépe snažte se i přesto dodržovat svá nastavená pravidla na finance. Spořící účet by měl být základem. Finanční polštář se hodí každému.

půjčka pro problémové klienty

Cestování do práce

Pokud žijete ve velkém městě bude lepší když využijete městskou hromadnou dopravu v lepším případě budete do práce chodit pěšky, což prospěje i vašemu zdraví. Pokud bydlíte na vesnici a do práce to máte několik desítek kilometrů můžete jezdit s kolegy výsledné náklady rozpočítat mezi každého pasažéra.

Zbytečně neplýtvejte a neutrácejte za věci, které opravdu nepotřebujete. Pokud máte po práci chuť můžete si přivydělat brigádou.

NEZÁVAZNÁ ŽÁDOST O PŮJČKU BEZ REGISTRU
NEZÁVAZNÁ ŽÁDOST O PŮJČKU BEZ REGISTRU
Jak ušetřit na dovolenou
4.8 (96%) 5 hlasů

Další články