Půjčky na účet

Půjčky na účet

Před několika lety byla nejoblíbenější a nejčastější půjčka formou poštovní poukázky, také se jí říkalo půjčka na ruku. To je ale už minulostí. V dnešní době frčí půjčky na účet. V čem jsou lepší? Je to jednoduché jsou mnohem rychlejší. Pokud vám schválí půjčku můžete mít peníze do pěti minut na svém účtě a ihned je čerpat, protože stačí, aby měl poskytovatel stejnou banku. Uvnitř banky jsou převody okamžité. U poštovní poukázky trvá než ji pošta doručí vy poté musíte až na poštu, tam vystát dlouhou frontu a až poté získáte peníze.

Půjčky na účet lze získat i když jste v registru dlužníků nebo nemůžete dokládat své příjmy. Nevýhodou je, když je na vás uvalena exekuce, protože vám mohou peníze z účtu zmrazit a použít je na moření exekuce. V tomto je lepší půjčka na ruku. Pokud bankovní účet nemáte tak se ničeho nebojte. Není žádný problém si ho bezplatně založit. Můžete to udělat online a kurýr vám doručí smlouvu s kartou až domů. Pokud tomu příliš nerozumíte můžete zajít do téměř jakékoli české banky a založit si bankovní účet přímo tam.

Jaký účet vybrat?

U mnoho bank se platí za běžný účet absurdní poplatky. Například chcete se podívat na zůstatek v bankomatu a zaplatíte za to poplatek.. Je dobré si vybrat bankovní účet, který je zcela bez poplatků: za výběry, za kontrolu zůstatku a hlavně za vedení účtu. Doporučujeme Air bank, Fio banku nebo například mBank.

Výhodné půjčky na účet

Pokud se budeme bavit o nebankovním sektoru máte na výběr z mnoha možností. Ale dejte si pozor mnoho půjček je zbytečně předražených. Je dobré využít takové, kde je první půjčka zdarma nebo je účtován malý poplatek a je zde možnost prodloužení půjčky. Pokud vám nikde nepůjčí je dobré použít nepřímé poskytovatele, kteří spolupracují s velkým množstvím poskytovatelů nebankovních půjček. Zde je největší šance, že půjčku získáte.

NEZÁVAZNÁ ŽÁDOST O PŮJČKU BEZ REGISTRU
NEZÁVAZNÁ ŽÁDOST O PŮJČKU BEZ REGISTRU
Půjčky na účet
4.8 (96%) 5 hlasů

Další články